Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ma idővihar van : Mit teszel...

Ma idővihar van : Mit teszel ellene, hogy másik idősíkba kerülj ma a nap folyamán?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló térbeli elmozdulásnak voltak tanúi Nagy-Britanniában a bedfordshire-i család tagjai - anya, apa és két fiatal lány - 1992. augusztus 8-án...


"Csak ritkán szólnak híradások azokról a furcsa, megmagyarázhatatlan, tér- és időbeli történésekről, amelyekre a tudomány még nem tud magyarázatot adni. Ezek az anomáliák, vagy ahogyan nevezik: időviharok, sokszor családi legendákká válnak, legtöbb esetben "


Egyértelműen idővihar van ma ! [link]


2013. okt. 26. 14:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1. Igen, ma reggel nagy köd volt felénk, de ennyi.

2. Nem érzékeltem semmi furcsát ma.

3. Már itthon csücsülök biztonságban, és még mindig október 26. van, nem több héttel később, úgyhogy nincs félnivalóm.

4. Mi ez a baromság már megint?

2013. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az idővihar sajnos elmaradt, de nem kell szomorkodni, mert hamarosan újabb izgalmak jönnek. November 23-án ugyanis idegen invázió lesz.
2013. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Napkiraly ***** válasza:
Ha nem állítod át az órát megúszod az idővihart
2013. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez lehet az alapja a Primeval nevű sorozatnak :D
2013. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
kérdező! sajnálom hogy ennyi értelmetlen válasz jön de én válaszolok:ez az idővihar a földönkívüliek műve ugyanis tartom velük a kapcsolatot és azt mondták amikor megkérdeztem mit tudnak az időviharról (szó szerint idézem)az idővihar egy telepatikus időgép stimulált rendszertani gépezete.
2015. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!