Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Képes egyember ráhangolódni...

Képes egyember ráhangolódni egy másik ember agyhullámaira?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy alfában vagy meditálás során, képes e egy ember rákapcsolódni egy másik ember agyára, akár jelen van az illető akár távolabb van.

2012. márc. 25. 12:20
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
Én nem, az tuti, vannak megérzéseim kb 20%-ban bejönnek, de akaratilag befolyásolni, ráhangolódni, nem vagyok képes senkire, mármint képzeletben.Viszont a közvetlen kapcsolat, beszéd nélkül is 50%- fölötti megértést eredményez.
2012. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, van két módja .Az emlékmegosztás és a tudatáthelyezés.

Az emlékmegosztás egy nagyon ritka dolog, nekem háromszor sikerült eddig.Kétszer álmomban, egyszer a valóságban.Mintha kicserélődtek volna egy másik emberrel a gondolataim, érzéseim,átéltem különféle emlékeit.

Vagy van a tudatáthelyezés, erre van egy agykontrollos gyakorlat is, nem tudom a gyakorlat módját, de az a lényeg, hogy a tudatunkat egy másik emberbe, vagy tárgyba, állatba "helyezzük", így információt szerezhetünk róla, akkor is, ha távol van és akár ismeretlen is lehet számunkra.

2012. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, a válaszokat. utolsónak: a második lehetőség amit írtál érdekelne, esetleg tudnál nekem linkelni hogyan kell? köszi:)
2012. márc. 25. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Küldök egy linket.Ez egy jó oldal, agykontroll esettanulmányok.Itt vannak jó fórumok, a tudatáthelyezéssel kapcsolatos kérdésedre itt bővebb választ kaphatsz, remélhetőleg.

A gyakorlat lényege nagyjából az, hogy megkapod egy idegen címét, plusz nevét, vagy szül, idejét és ezeknek alapján el tudod pontosan képzelni az illetőt és meg tudod mondani például, mik a betegségei, mit érez.Ha ezt így belefoglalod a kérdésedbe, tudni fogják, melyik gyakorlatra vagy kíváncsi..


[link]

2012. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!