Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hová lettek az értelmes...

Hová lettek az értelmes emberek, hányan vannak itt?

Figyelt kérdés

Elüldözték őket vagy esetleg úgy látták fölösleges már ide írni?

Félre értés ne essék, nem csak az Ezotéria hívőkre értem az értelmes szót, hanem a szkeptikusok egy kisebb részére is.

De manapság már ez látható az oldalon:

- ha felteszel egy kérdést 90%-ban ócsárló, személyeskedő, troll válaszok jönnek rá, nem pedig olyan ami segítő szándékú vagy normális, ami akár egyetért a kérdezővel akár nem

- a kérdések nagy része szándékos figyelem felkeltés, trollkodás (melyik faj volt, szkeptikusok mit szóltok) stb.

- valótlan kérdések, az ezotériában hívők kigúnyolódására irányulóak, trollok again


Körülbelül három szkeptikust tudok mondani, aki értelmes és ki is fejti a mondandóját! A többi csak troll és nagy szájú kommentelő, a nagy semmire.


Szinte biztos vagyok benne, hogy már a szkeptikusok...sőt, trollkodók lettek itt többségbe.


Azt kérem, hogy aki még ír ide, kommentel és kérdez, erre a kérdésre írjon be egy választ, hogy ő szkeptikus-e, nevetni jár ide, esetleg komoly hívő.

Csak hogy felmérjük, melyikből van több. ( bár én sejtem )

De akár ki is fejtheti, hogy mit gond erről.



#ezotéria #hívő #szkeptikus #ezotéria témakör #hova lettek
2013. okt. 27. 18:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Teljes mérgékben 1-et értek veled/magával! Én is így vagyok! Kiírok 1 kérdést, erre az első komment azonnal sérgéssel kezd, majd lekezelően válaszol, ami nem is helyes általában! Szóval ez az oldal kimutatja a magyar nép átlagos IQ szintjét!
2013. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Miért baj az neked, ha valaki gondolkodik? Ne értsd félre, de mint természettudós, úgy gondolom, hogy a mindenség titkai nem Leprás Rózsika Boszorka betelefonálós show-jában (csak most 8000.- per perc!)kerülnek napvilágra. Szánalmas és nevetséges amit a sok dilettáns és a buta, korlátolt közönsége ezotéria néven leművel. A sok látó, jós, mágus, sámán, meg a jó isten tudja még mik, pusztán az emberi hiszékenység vámszedői. Nagyjából ezerből egy TALÁN valóban az, akinek hirdeti magát! Én is ismerek nagy képességű embert. Kettőt. A többi csak látványsámán. Annyit is ér! Fáj, hogy gondolkodnak az emberek? Akkor el kell keserítselek - rossz bolygóra születtél.


De majd a következő leszületésedben ha a Proxima Centaurira kerülsz, jó sorod lesz! Külön tévét szentelnek erre a fajta rontáselhárító mágiára...! (Na EZ trollkodás volt!)

2013. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Oldm4n



Én értem mit mondasz, és nem azt mondtam, hogy minden hülyeséget el kell hinni. De szerintem azt nem érted, amit én írok... ki veti meg a gondolkozást?

Én azt mondom, hogy az ember fel tesz itt egy kérdést azon nyomban lehülyézik, trollkodják stb. ahelyett, hogy kihelyesbítenék.

Vegyük a betelefonálós dolgot amit írtál!

Tegyük fel erről kérdez valaki.

Mit írnak be? Hülye vagy kérdező stb. ( a többi csúnya szót le se írom, mert kitiltanak )

Mi lenne a helyes válasz? Normális hangnemben leírni, hogy ez miért átverés és miért nem hiteles, majd ezt alátámasztani ha van kedved, nem pedig a kérdés feltevőjére személyes sérelmeket írni.


De ugyanez igaz a szellemes, ufós, paranormális képességű stb. kérdésekre is.

2013. okt. 27. 18:41
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Ha ennyi hülyeséget tud írni 1 természettudós akkor a 4éves húgom is mehet természettudósnak! :D jót röhögtem magán! Jó szöveg! Amúgy honnan tudsz a bolygómról? :D
2013. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 schocko ***** válasza:
94%

Az értelmes emberek rájöttek, hogy a hiszékenyeken nem lehet segíteni, egyszerűen lepereg róluk a józan ész és a tudomány igazsága, és csak a saját kis világukban botorkálnak, ezért felesleges a hosszú és értelmes magyarázat egy már milliószor feltett buta kérdésre...


Egy szkeptikus

2013. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Csak hogy ilyenkor te sem leszel jobb tőlük, ha abban leled örömödet hogy leócsárolod őket.

Amúgy meg ha jól tudom, nem térítők vagytok, senki se kért meg titeket, hogy az Ezotériába osszátok a nézeteteket, ha ennyire utáljátok, miért nem mentek a Tudomány topicba beszélgetni?.

2013. okt. 27. 19:12
 7/19 anonim válasza:
94%
Maga a Ezo kategória egy troll kategória. Valakinek nézi a kutyája a falat erre idejön fröcsögni hogy a halott dédapja szellemét látja.
2013. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Akkor minek vagy itt? Neked ez miért fáj?

Vannak sokkal értelmesebb kérdések is, azokra sem jön normális válasz.


Jah még valami kimaradt a 2ik komentelőnek:

természettudós vagy azt állítod. Akkor magyarázd meg mi a véleményed a te általad említett két nagy tudású emberről, aki nemcsaló.

2013. okt. 27. 19:40
 9/19 anonim ***** válasza:

fizikus vagyok...felteszek egy kérdést az elméleti fizikából, h miképpen lehetséges a teleportáció, a szimultán sugárnyaláb eletromagnetikus hullámtorzulása révén, és átteszik a humor kategóriába....

ez ma Magyarország, és az ezoteria kategória.

2013. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2013. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!