Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi volt? Megéreztem volna,...

Ez mi volt? Megéreztem volna, hogy meghalnak vagy csak véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés

1. Ez még régebben volt. Épp szünet volt a suliban (két óra közötti, osztályfőnöki után). Egy ideig elnevetgéltem a többiekkel, aztán oda se figyelve arra, hogy mit mondok benyögtem, hogy: "Ma valaki meg fog halni." A többiek furcsán rám néztek, én meg akkor fogtam fel, hogy mit mondtam. Aztán végig ilyen furcsa érzésem volt tőle. A következő utáni órára nem jött be az osztályfőnököm, mert meghalt az édesapja. Megjegyzem, semmit nem tudtam az ég világon a bácsiról, tehát azt sem, hogy beteg.

2. Volt egy rokonunk, akiről tudtam, hogy beteg. Nem mondom, hogy annyira közel állt volna hozzám, de azért természetesen sajnáltam (bár nem sokat gondoltam rá, mivel alig ismertem). Aztán egy nap estefelé eszembe jutott ez a rokonunk, és ugyanaz a rossz érzés kerített hatalmába, mint amit az előbb leírtam. Igyekeztem csak legyinteni a dologra, de aztán úgy egy órával később feljött a nagyim, és mondta, hogy a rokonunk nem rég meghalt.

3. A következő meg ma történt, és ez sokkal jobban érdekel igazából, mint maga a kérdés, de nem tudok mit tenni sajnos. A lényeg az, hogy kénytelen voltam elmenni otthonról valami miatt a barátnőmmel. A buszon ülve egész jól elszórakoztattuk magunkat, aztán nekem hirtelen elromlott a kedvem, és ilyen szomorú, halálról szóló dalokat kezdtem el énekelgetni. Meg is lepődtem, hogy ezek hogy jutottak az eszembe, de nem tudtam másra gondolni. Aztán nem sokkal később felhívott az anyukám, hogy a tengerimalacom, akit annyira szerettem egy ideje haldoklik. Két percre rá meghalt szegénykém. :(

Ezek csak véletlen egybeesések lettek volna? Az első két személlyel nem voltam jóban, viszont ott volt a közelemben valaki, akinek sokat jelentettek.



2013. okt. 27. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most kezded bontogatni az írói szárnyaidat.tanulj sok irodalmat és még sokra viheted az ezoterikus regények között.

De ez a történet harmatgyenge volt, a tavaszi lepkefing elsodorná:)

2013. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Missi_Key ***** válasza:
ha ez tényleg igaz akkor fejleszd tovább a megérzéseidet, kezdj el tudatosan foglalkozni velük
2013. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tényleg igaz, jobb dolgom is van, minthogy ilyenekkel "viccelődjek". Ez szerintem nem vicc téma. De aki nem akarja, annak nem kell elhinni... könyörögni nem fogok.
2013. okt. 30. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!