Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Közeleg a világvége? Egy...

Közeleg a világvége? Egy óriási aszteroida száguld felénk

Figyelt kérdés

a becslések szerint körülbelül négyszáz méteres aszteroidát, fedezd fel a csillagászok ami 2032 október 26-án nekiütközhet a földnek Amennyiben a kisbolygó valóban becsapódik,

becslések szerint a robbanás ereje 2,5 ezer

megatonna lesz. nyakunkon az újabb világvége hisztéria te hol leszel akkor?



2013. okt. 28. 08:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:
20-as akkor jövőbeli gyerekeid családtagjaid ismerőseid és a saját magad életét. sz..rod le. ideje lenne tervet készíteni az emberiség megmentésére vagy most kéne kilőni azt az aszteroidát valamilyen Űrrakétával.
2013. okt. 28. 09:57
 22/67 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Én is láttam az Armageddon c. filmet, tényleg ügyes kis alkotás megható pillanatokkal.


A múlt héten meg épp azt olvastam, hogy a NASA alkalmazottakkal megnézetik teszt jelleggel, hogy hány lehetetlen (azaz minden tudományos alapot nélkülöző, teljesen fiktív) dolog szerepel benne. Ez állítólag 168, de nincsenek benne azok, amik csak valószínűtlenek...


:D


Én folyamatosan átgondolom és értékelem az életem dolgait, nem tudom te hogy élsz - semmi szükség arra, hogy prófétaként akarj mindenkit megtéríteni.

2013. okt. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
100%

"az emberi lét, is csupán a véletlenek sorozata nagyon kicsi volt a valószínűsége hogy mi emberek leszünk majd a domináns faj és mégis itt vagyunk annak is kevés esélye volt hogy maga az élet is kialakuljon és mégis kialakult."


Miért, minek volt nagyobb esélye, hogy melyik lesz a domináns faj? És persze mikor, hiszen a domináns életformák folyamatosan cserélődnek.


"ideje lenne tervet készíteni az emberiség megmentésére vagy most kéne kilőni azt az aszteroidát valamilyen Űrrakétával."


Na most komolyan! Miből diplomáztál?

Azt már látom, hogy van 'shift' a kütyüdön, csak rosszkor használod. :))


Egyébként a terv a következő:

Olyan oktatást kell létrehozni, hogy egy valóban magasan képzett kutató és mérnök generáció nőjön fel, akik meg tudják majd oldani a problémát. Te ehhez mit tettél hozzá?

2013. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 A kérdező kommentje:
a raptorok lettek volna a domináns faj az emberek helyet de a jégkorszak közbeszólt de ez már egy másik történet. a bibliában megvan ez jósolva hogy eljő majd a világvége 2032-ben csak sok ember nem tudja értelmezni én jó utra segítem az embereket, álmot láttam isten szólt. hozzám hogy vezessem ki az embereket. a sötétségből a fényben és építsünk egy űrrakétát ezáltal megmentve a földet.
2013. okt. 28. 10:34
 25/67 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mit szivsz, de igazan adhatnal masoknak is belole.
2013. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
100%

„nyakunkon az újabb világvége hisztéria”


A kérdés magyarázatát, s a kérdező további megállapításit összeillesztve egy troll jön ki. Nektek nem?

2013. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:
kék goldenget szívok olcsó mert a legkisebb is számít tesco
2013. okt. 28. 11:11
 28/67 anonim ***** válasza:
100%

"a bibliában megvan ez jósolva hogy eljő majd a világvége 2032-ben"


Ezt ki tudnád másolni a Bibliából ?

2013. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:

"kék goldenget szívok olcsó mert a legkisebb is számít tesco"


Inkább vegyük úgy nem is írtam semmit :-D Tényleg troll vagy ...

2013. okt. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
Kérdező, most már kezdesz hetet-havat összehordani. Eddig vicces volt, de már elszúrtad. Ideje most már a tanárra figyelni, mielőtt elveszi a telódat.
2013. okt. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!