Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Közeleg a világvége? Egy...

Közeleg a világvége? Egy óriási aszteroida száguld felénk

Figyelt kérdés

a becslések szerint körülbelül négyszáz méteres aszteroidát, fedezd fel a csillagászok ami 2032 október 26-án nekiütközhet a földnek Amennyiben a kisbolygó valóban becsapódik,

becslések szerint a robbanás ereje 2,5 ezer

megatonna lesz. nyakunkon az újabb világvége hisztéria te hol leszel akkor?



2013. okt. 28. 08:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 A kérdező kommentje:
Raptoid? Aha értem akkor mégiscsak a ők tettek volna a domináns faj tudtam én bizony:D
2013. okt. 30. 11:59
 62/67 anonim ***** válasza:

Nagyon vicces, hogy a világban eddig Afganisztánnal h..lyítettek minket és az "ultraveszélyes" arabokkal, majd jöttek a mindenféle szárnyas-sertés influenza, kerge marha és társaik, ezek voltak mindenhol a trendy világméretű és agymosó hírek.

Most pedig a világvége és az űrutazás, pár év múlva pedig a Marsra költözés lesz a trendy agymosás.

Az a lényeg, hogy ez is csak a XXI. század első éveitől van, előtte nem volt jellemző.

Érdekes, az ilyen h..lye híreket terjesztő embereket pár évszázaddal ezelőtt boszorkányoknak, később eretnekeknek nevezték és máglyán végezték ki.

Manapság pedig közöttünk élnek, ugyanúgy mint a II. világháborús ember írtó bűnösök. Ilyen világot élünk, jobb ezek ellen felszólalni és a saját minden napjainkat boldoggá tenni és kulturális műsorokat nézni, programokra és természetbe kimenni, családunkkal lenni.

Don't War - Make Love :-D

2013. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 DarkLantern ***** válasza:
53%

Nos 2032-ig az ember kirtja saját magát, fölösleges ezen stresszelni.

Ha mégsem akkor valószínűleg az egyik éttermemben fogok gályázni, vagy részegen fosztogatni és gyújtogatni fogok.

Az életemet nem fogom átgondolni, nem fogok megtérni a kereszt imádók táborába, és bűnbocsánatért sem fogok könyörögni.

2013. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
56%
hallod, te előző: jó nagy felszínes vadparaszt lehetsz te is azért: "kereszt imádók" ... hallj oda. Az, hogy te a kecskét szereted és az a szimbólumod, akkor primitív eszemmel gondoljam azt rólad, hogy minden kecskét röptiben megb...szol? Büszke lehetsz magadra!
2013. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 DarkLantern ***** válasza:

Én abszolút büszke vagyok magamra. Bár állattal nem létestek sexuális kapcsolatot, tudod a civilizált világban, a civilizált emberek között ez nem divat.

Persze olyan hozzáállásal mint te, én is mondhatnám hogy minden keresztény pap röptében dugja meg a fiatal ministráns fiúkat. Na mondjuk ebben van igazság tartalom is, de nem általánosítok.

Te gondolom keresztény vagy, de tudod mit? Lesz@rom hogy mit hiszel/gondolsz, nekem is van egy hitem, neked is, ennyi.

2013. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:

"a raptorok lettek volna a domináns faj az emberek helyet de a jégkorszak közbeszólt de ez már egy másik történet. a bibliában megvan ez jósolva hogy eljő majd a világvége 2032-ben csak sok ember nem tudja értelmezni én jó utra segítem az embereket, álmot láttam isten szólt. hozzám hogy vezessem ki az embereket. a sötétségből a fényben és építsünk egy űrrakétát ezáltal megmentve a földet."


Gondolom nem unatkozol :D

De azért mondd már el, mi a jó büdös életnek van ott az 'shift'? "utra":ezen jót röhögtem.

Na de komolyra fordítva a szót. (már amennyire lehet) te valamilyen önjelölt Noé vagy (annak képzeled magad), aki megmenti az életet a bolygóról, egy bárkával -rakétával- amit te építettél. A probléma csak az, hogy az embereknek az űrben olyan csontritkulásuk lesz, hogy 6-10 év alatt eltűnnének a csontjaid. És hová mennél? Cirkálnál az űrben, mint valami Startreck fan? A biblia még a holtak testének feltámadását is megjósolta, szóval már a zombiapokalipszisre is készülhetünk. Még hogy diplomás...

2013. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
Ezt most te komolyan elhiszed? Már vagy 20 ilyen "világvégét" túléltem, pedig mindre ezt mondták.Ja, és hogy hol leszek akkor?Ugyanott, ahol szoktam lenni.
2013. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!