Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Közeleg a világvége? Egy...

Közeleg a világvége? Egy óriási aszteroida száguld felénk

Figyelt kérdés

a becslések szerint körülbelül négyszáz méteres aszteroidát, fedezd fel a csillagászok ami 2032 október 26-án nekiütközhet a földnek Amennyiben a kisbolygó valóban becsapódik,

becslések szerint a robbanás ereje 2,5 ezer

megatonna lesz. nyakunkon az újabb világvége hisztéria te hol leszel akkor?



2013. okt. 28. 08:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 A kérdező kommentje:
Prödl Annácska légyszíves ne tedd még te beszélsz hogy troll? én nem vagyok troll valóban ezt álmodtam. ez oly hihetetlen egyáltalán mi az a troll? a kérdés az hogy "te hol leszel 2032-ben" csak sokan trollkodnak nem értik a kérdést.
2013. okt. 28. 11:24
 32/67 A kérdező kommentje:

lásd: "nem tudom mit szivsz, de igazan adhatnal

masoknak is belole." és a többi válaszoló válasza is ilyen akkor most ki is a troll?tetszik tudni amikor mérges vagyok akkor hülyeségeket beszélek nemtom minek :D ismétlem (no suli) én már felnőtt vagyok becsszó

2013. okt. 28. 11:36
 33/67 anonim ***** válasza:
100%
Akkorra már valószínűleg én leszek az újjáalakult Ahnenerbe, az európai Birodalmi Régészeti Intézet egyik nagyra becsült vezetője vagy történésze :-)
2013. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:

> ez nem egy elcsépelt 2012 világvége maja jóslat, hanem egy valós esemény lehet hogy kisebb az esélye hogy becsapódhat de nem kizárt dolog ideje lenne átgondolnod az egész életedet


Tehát 20 év múlva lesz mondjuk 0,0000001% esélye, hogy egy meteor elpusztít.

Ennél nagyságrendekkel valószínűbb, hogy elüt egy autó vagy leszúrnak az utcán. Akkor most egészen pontosan miért is kéne aggódni?

2013. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 Szecsői Tibor ***** válasza:
100%

#33 Én meg a pápa. Az összes vallásé egyszerre (ejtsd: az Ahnenerbe-t ne állítsuk már be tudományos intézetnek).


Kérdésre reagálva: majd n év múlva megnézzük a pontosabb pályaelemeket (erős a gyanúm, hogy csökkenni fog ez az esély), de ilyen hír kb 3 havonta röppen fel, nem kellene túlreagálni.

2013. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:
ez igazán nem is arról szól hogy 2032-ben világvége lesz hanem magáról a szituációról vajon mit tennél ha világvége lenne mit csinálnál azon az utolsó napon? nem értitek a lényeget!
2013. okt. 28. 13:54
 37/67 anonim ***** válasza:
35# Az Ahnenerbe-nek voltak ezotériával IS foglalkozó alrészei, de alapból ez egy történelemtudományi intézet, tehát tudományos volt !
2013. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
100%
#36: Nem, nem azt kérdezted, nem arról van szó.
2013. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 Grielean ***** válasza:
Jugsaw, tőled annyi kreatív és értelmes választ láttam már más kérdéseknél, nem hiszem el, hogy ezt a kérdést te komolyan gondolod! Nyugtass meg, hogy csak unalmadban trollkodsz ilyen beszólásokkal, hogy a raptorok lennének a domináns faj, meg álmodban láttad ezt az egészet... !
2013. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:

38-as olvasd már el, a kérdésemet de lehet hogy én fogalmaztam rosszul? lásd: "újabb világvége

hisztéria te hol leszel akkor?" sztem elegé érthető.

2013. okt. 28. 14:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!