Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Közeleg a világvége? Egy...

Közeleg a világvége? Egy óriási aszteroida száguld felénk

Figyelt kérdés

a becslések szerint körülbelül négyszáz méteres aszteroidát, fedezd fel a csillagászok ami 2032 október 26-án nekiütközhet a földnek Amennyiben a kisbolygó valóban becsapódik,

becslések szerint a robbanás ereje 2,5 ezer

megatonna lesz. nyakunkon az újabb világvége hisztéria te hol leszel akkor?



2013. okt. 28. 08:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
100%

"én jól írtam ki a kérdést, csak vannak akik nem értik a lényeget,"


Mint pl. Te? :D Ha értenéd, akkor nem kevernél bele svájci jégsapkákat meg raptorokat meg a többit. Az eredeti kérdésben ezek nem szerepeltek, és közük sincs az eredeti kérdéshez, mégis ezeket is előhúztad valami (szerintem számodra is) homályos indíttatásból.


Vagy hogyan magyarázod azt, hogy a kérdésben még arra voltál kíváncsi, hogy ki hol lesz 20 év múlva (ami már eleve troll kérdés szerintem), míg a harmadik oldaltól már bibliai jóslatokkal meg raptorokkal hozakodsz elő, és a hozzászólókat kezded jellemezni és minősíteni?


Legalább a negyedik oldalra sikerült letisztáznod, hogy mit is szeretnél:

"ez igazán nem is arról szól hogy 2032-ben világvége lesz hanem magáról a szituációról vajon mit tennél ha világvége lenne mit csinálnál azon az utolsó napon?"


Viszont az eredeti kérdés egyáltalán nem erről szólt, tehát vagy mégsem jól írtad ki a kérdést, vagy menet közben változtattál az érdeklődésed célján.



Ha pedig arra vagy kíváncsi, hogy ha valóban becsapódna egy mindent elpusztító aszteroida, akkor hol szeretnék lenni, akkor azt tudom mondani, hogy az ISS-en, de minimum az Eiffel-torony (vagy valami hasonló kaliberű dolog) tetején, hogy jó messziről, jó sokáig láthassam azt, amit a becsapódás következtében felszabaduló energiamennyiség művel a bolygónkkal, és annak felszínével.

2013. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:
Ezt írtam én "kicsi volt a valószínűsége hogy mi emberek leszünk majd a domináns faj és mégis itt vagyunk " erre ezt a választ kaptam " hogy melyik lesz a domináns faj?" erre én ezt válaszoltam "a raptorok lettek volna a domináns faj az emberek helyet de a jégkorszak közbeszólt de ez már egy másik történet." amint mondtam ha mérges vagyok hülyeségeket írok Pl. a bibliás választ. ez nem trollkodás én így reagálok a ha mérges vagyok, valamilyen poénnal vagy hülyeségel. :D
2013. okt. 28. 21:09
 53/67 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szóló már annyira leégette szegény kérdezőt hogy a monitoromból ömlik a füst,ezért kérdezőt megkímélem további savas hozzászólásoktól.


És végre kijött mi is a kérdés lényege:Hogy hol leszek,hogyan leszek,meg felfogom e az éppen jelen helyzetet 20 év múlva.Nos a válaszom:Remélhetőleg éppen átveszem a húrelmélet és általános relativitáselmélet egyesítéséért járó Nóbel díjat,aztán beszállok a magán űrhajómba,elugrok a Marson felállított kupolafedett saját városomba 2 szuperbombázó csajjal,és magammal viszek egy kifogyhatatlan nutella autómatát.Remélhetőleg ez lenne a célom.

Viszont sokkal valószínűbb hogy ugyanitt fogok kockulni.TÉNYLEG!Szervezzünk már egy "Megint meghaltunk!" találkát ugyan ez alatt a kérdés alatt 20 év múlva!

2013. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
itthon fogok ülni és cod29-ezni fogok
2013. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:

Rossz hírem: világvége ide, világvége oda, a mozik akkor is nyitva tartanak.

Amúgy meg, nem meteorit az, hanem egy nagy loú.

2013. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, de sztem beszervezek egy jó csajt akorra:D
2013. okt. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 A kérdező kommentje:
kicsoda az a loú? valamelyik fórumozó? én 2032-ben szakitok majd az eddigi barátnőmmel és meghúzzuk pár muffot. halálra iszom magam chuck norris társaságában ha addig kihúzza chuck norrs és kérek tőle, pár tízmilliót és mind elköltőm pár dögös maca jelenlétében, megveszem a facebookot és mindenkit letiltok. :D
2013. okt. 29. 06:07
 58/67 anonim ***** válasza:

Facebookból, Endbook lesz?

Na mindegy, átmegyünk az iwiwre, ha arról van szó (vagy egy másik közösségi hálóra).

2013. okt. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:

"nyakunkon az újabb világvége hisztéria te hol leszel akkor?"

Valószínűleg addigra tüdőrákot fogok addigra kapni a sok spanglitól, cigitől. Ha mégsem és nem reinkarnálódom időnek előtt, akkor világvége party a haverokkal!

2013. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
63%
Az nem aszteroida. Hanem Reptoid űrhajó.
2013. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!