Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Te előítéletes vagy azokkal...

Te előítéletes vagy azokkal az emberekkel szemben akik hisznek a spirituális dolgokban/UFO-kban?

Figyelt kérdés

Most nem ilyen Lomini a pénzmágus féle kóklerekre gondolok, hanem az olyanokra akik rendszeresen olvasnak horoszkópot, mágiáról szóló könyveket vagy amatőr ufológusok .

Egyáltalán hogyan viszonyulsz egy ilyen személyhez ? Számodra fekete pont ha valakinek ez a hobbija vagy elfogadod ?


2013. dec. 13. 14:36
1 2
 11/17 Salx Narval ***** válasza:
54%
3: Miért Annácska, te szívesen társalogsz azzal aki hülyének néz és a szemedbe hazudik?
2013. dec. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%

"Semmi gondom senki érdeklődési körével és hitvilágával"

<----->

"de amikor már szellemeket idéznek,látnak, aurát foltoznak, földönkívüliekkel tereferélnek és az előző életükről kezdenek hadoválni,stb, akkor nincs mondanivalóm számukra"


Nem beszólásból, de csak én érzek ellentmondást a saját mondatodban?:DD

2013. dec. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12# Nem csak te :-)
2013. dec. 14. 13:26
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezzel nyilván arra utalt, hogy ha már túlzásokba esik az illető, akkor otthagyja.
2013. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Salx Narval ***** válasza:
Nincs ebben semmi ellenmondás, mert az, hogy ki miben hisz egyáltalán nem zavar és mint írtam, szívesen beszélgetek bárkivel, bármiről, attól függetlenűl, hogy én hiszek e a dologban vagy sem, csak ne hazudozzon az llető a szemembe. Azért az nem mindegy, hogy pl, hiszek kicsi zöld idegenek létezésében, vagy, hogy itt jártak nálam és elvittek magukkal, stb.:D Ez utóbbira értettem, hogy ettől fogva nincs miről beszélnem az illetővel.
2013. dec. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Szóval ami belefér a "világodba" az oké, de ha nem, akkor az illető nyilván csakis hazudozik össze vissza. Oké.
2013. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Salx Narval ***** válasza:
Nézd, kevés az esélye annak, hogy ennyi labilis idegrendszerű ember legyen, így nyilván a többségük szándékosan valótlant állít, feltűnősködik, de kb úgy van ahogy írtad.
2013. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!