Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok elfogadni hogy...

Hogy bírjátok elfogadni hogy telik az idő?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Petike mondtam, hogy ne füvezz! 2 hét szobafogság!
2013. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
most komolyan.. most mindanyian élünk.. és hogy birtok megbirkózni azzal a ténnyel hogy mindenki meghal??? és hogy most-most van.. aztán eltelik az idö... egyszer csak 40 évesek leszünk... telik az idö:S
2013. dec. 26. 21:47
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan dolog, amit ha elfogadsz, ha nem, ez van, nem tudsz ellene tenni. Én amúgy 41 vagyok... :D És köszönöm jól vagyok, jól érzem magam a bőrömben :)
2013. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mostanában sokszor jár ezen az agyam, főleg annak tükrében, hogy mások mit értek el 25 éves korukra én meg mit nem.
2013. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az nem baj, hogy egyszer meghalunk... az a nem mind1, hogy-hogyan..
2013. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha nem telne az idő csak akkor halnánk meg amúgy már elvesztettem néhány dolgot életemben ami nem tudom miben jobb a halálnál
2013. dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akarod vagy nem, ezt kénytelen vagy elviselni. Aki nem bírja, az valami módon belehal. De hát erről szól a szelekció: amit tudsz, megváltoztathatsz, amit nem tudsz, ahhoz alkalmazkodhatsz. Ha valamelyik nem megy, akkor kihullhatsz.
2013. dec. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nincs más választásunk.
2013. dec. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele de szerintem a halál is művészet. Senki nem halt még meg ugyanúgy. Van aki hirtelen van aki lassan. Én gyors halált szeretnék majd. Lehetőleg elaludva. Csendesen. Körülöttem avar. Már rengeteget gondolkoztam ezen. Az idő már szinte nem is létezik. Csupán jelkép. Azt mutatja mennyi lehet még hátra. Meg azt hogy hol tartunk.
2013. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha minen jó, akkor az idő nem számít. Én például nem foglalkozok vele.
2013. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!