Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tudom befolyásolni az...

Hogy tudom befolyásolni az álmokat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mármint azt akarom elérni hogy miről és kiről ne álmodjak, mert nagyon nem szeretnék valakivel álmodni, ami sajnos megtörténik mégis csak velem néha-néha, de én azt akarom hogy egyáltalán soha ne álmodjak vele soha többet semmiféle álmomba ne szerepeljen...hogy tudom befolyásolni? azon kívül hogy gondolom az az első válasza mindenkinek hogy ne gondoljak arra a bizonyos valakire... nem teszem.

2014. jan. 30. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a dolog sajnos nem ilyen egyszerűen működik. Ne gondolj egy kék kutyára! Sikerült? Aligha... A tudatalattidat nem tudod befolyásolni, hisz' épp ezért tudatalatti. Esetleg a felejtés, ami segíthet, csak hát az elme olyan, mint egy kamera mindent felvesz és rögzít a "videotáradba", amit az álom közben rendszerez, és így az láthatóvá válik. Tehát lehet, hogy már régen elfelejtetted a kellemetlenségeket, álom közben azok vissza-visszatérhetnek. (Természetesen ezek a visszatérő álmok idővel ritkulhatnak vagy esetleg teljesen megszűnhetnek. saját tapasztalat)
2014. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült. már 21éve nincsenek álmaim, nem álmodom egy éjszaka sem. Mellékhatásként jelentkezett, hogy sírni sem tudok. Ez a két dolog végképp törlődött életemből.
2014. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne ha nekem is eltűnne ez a kettő, vagyis álmodni álmodhatok csak ne arról amiről nem akarok...
2014. jan. 31. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!