Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltam a nőgyoszásznál és ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melissza001 kérdése:

Voltam a nőgyoszásznál és ezt az eredményt kaptam: U. M 07.24 Partus. - Kolp. ép hám Bv. Norm nagyságú ut, körny-szabad TVS.6mm-es endometrium, grav utaló kel nem látható. Dg Amenorrhoea eZ mit jelet? 07.24-én volt meg utoljára a menszeszem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi lett volna ha erről a nőgyógyászt kérdezed meg?
2012. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

minden rendben, csak nincs menzesz. Mást nem mond.

Gondolom további vizsgálatok lesznek.

2012. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen vissza kell mennem ultrahangra ,de ha nem vgayok teres akkor miért nem jö meg a menszeszem 2 honaja?
2012. szept. 25. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:

hát ezt majd UH, labor, endokrinológiai kivizsgálás, stb. után egy orvos team majd megSACColja...


Itt ne várd tőlünk a magyarázatot, mert saccolni sem tudunk... mondhatnám, hogy hormonális okai vannak, de nem vagyok orvos, szóval lehet, hogy mellélövök.


Fogamzásgátlót szedsz?

2012. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt írja hogy terhességre utaló jelek nincsenek. De majd a további vizsgálatok után mond valamit gondolom...Rengeteg oka lehet.
2012. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm...Nem szetek semmiféle fogalmazásgátlot...
2012. szept. 25. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!