Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kaptam egy jelet?

Kaptam egy jelet?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a kocsink rendszáma, egy fiú születési dátumával megyegyezik!

Ezt a fiút el akartam felejteni, mert túl tökéletes nekem, s amúgy is egy 162km választ el tőle..

az autónk rendszáma: ___-962

az ő születési dátuma meg: 96'2.26

A barátaim egységesen azt írták hogy ez egy jel. a több szem többbet lát mondás alapon írtam ki ez a kérdést.

Létezik az, hogy kaptam egy jelet?



2014. febr. 2. 21:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben láthatsz egy "jelet", ha nagyon akarsz, és kellőképpen csavarod a dolgokat.
2014. febr. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
15%
te nem jelet kaptál hanem egy nagyobb ütést a fejedre
2014. febr. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha az neked túl tökéletes aki 160 km-nyire lakik tőled, akkor kíváncsi lennék, ki lenne a tökéletes számodra, aki 1600 km-re lakik tőled?
2014. febr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igy van, onkontroll!

A sajat erzelmeidet kell megvizsgalnod, mivel erzelmi kapcsolatrol van szo,mint a soraidbol kiderult, a fiu tokeletes stb.

viszont elfelejteni akarod, kulonbozo okokra hivatkozra, s ez jelzi azt ,hogy neked meg fejlodnod kell, nem nottel fel lelkileg egy erzelmi kapcsolatra stb. ERzelem, igazi szeretet, ami kibirja a tavolsagot, s elfogadja a szeretetet, de jelen esetben ezt nem ertekelted pl.

2014. febr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ne lovald bele magad, az ember ha akar talál összefüggést számok között.
2014. febr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A barátaid elég ostobák, ha ezt jelnek gondolják. Ennyi erővel bárhol, bármikor találhatsz teszőleges hasonló "jelet", akármennyi ilyen véletlen egybeesés lehet.
2014. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Igen!

Kaptál egy jelet! Mostantól már, sprituálisan léptél 5 szintet! Ez viszont még, kevés.

A következő körben vigyázz, ki ne ess, mert akkor, nem csak, hogy nem lépsz egy szintet, hanem elveszted ezt az 5 szintet.

2014. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mikor szerelmes voltam tinikoromban, én is mindig mindenhol jeleket, hasonlóságokat találtam. :)
2014. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
962 :)lehet,hogy más jel és 62-ben született szeptemberben..naa ő ki?
2014. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!