Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Börtönbolygón élünk : minden...

Börtönbolygón élünk : minden ember (Ős) Bűnt követett el & ezért sínylődik itt?

Figyelt kérdés

Sok rossz ember van a földön ez tény ! Politikusok, rablógyílkosok, sikkasztók, ügyvédek, tolvajok, gátlástalanok.


Mindenkiben látsz hibát. Szerintem és sokak szerint ez egy börtönbolygó, ahova az összes fejlett faj tette az egyedeit. Az univerzumban mindenhol béke, boldogság, összhang van, mert értelem és fejlettség ezt szüli meg. Szerintem a bűnös lelkeket ide tették ebbe a szándékosan sipirtuálisan fejletlen testbe, hogy javúljon meg és mint a bőrtönben vezekeljen. Lehet hogy tényleg így van ?


A Bibliában is benne van az ősbűn. Lehet ezt idegenektől tudjuk és az Ősbűn egy idegen bolygón egy előző életben elkövetett bűn, amit úgy toroltak meg a bírák, hogy lelkünket ide ebbe a szándékosan spirituális érzékeléstől visszafogott, elcsökevényesedett hippotalamuszi (3.szem) testbe tették, hogy ne tudjuk, hogy mi a bűnünk és a lelkünk addig fog itt vegetálni életek százait, ezreit, míg meg nem javulunk a hibánkból=bűnünkből és le nem szenvedtük a kiszabott évezredeket. Lehet ez?


Lehet azért nem talál a SETI semmit sehol, mert minden faj fejlettebb nálunk, mi ezt azért nem értjük meg mert a testünk egy lebutított korcs (mint pl egy okostelefon net nélkül). Érezzük, hogy lenne spirituális vágyunk, de nem tudunk élni vele (az amnéziás telefonos érzi, hogy netezne a telón, de nem tud, mert a teló lebutított) Ez lehet ?


Egy kis olvasmány erről, nem pont így képzelem de sacc per kb [link]


Mindenki egy bűnt követett el és ez benne van most is. Pl az ezósok, az ostoba képzelgéseik miatt rontották el családjuk életét. A szkeptikusok, túl szűklátókörűek voltak, nem hittek az univerzum igazságában és most itt kell szenvedniük.stb, így képzelem el. Szerintem az én bűnöm az, hogy nem hagytam feláldozni magamat Istennek. Lehet hogy az alapelv és amit leírokigaz ?


2014. márc. 11. 15:23
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

Most jutott eszembe még az is, hogy a halál után fényt látunk amibe belépve eljutunk egy helyre ahol a lelkünk megítéltetik és az ítélet szerint kerül tovább a mennyekbe=vissza a fajunkhoz vagy a pokolba=visza a földre


Ezeket az élményeket írják le mind, akik visszatértek a halálból. Lehet a féregjárat=fényút és a spirituális bíra az az akit mi angyalnak látunk ? ez is passzol! Te hogy látod ezt?

2014. márc. 11. 15:30
 2/34 anonim ***** válasza:
74%

Egy börtönben a rabokon kívül mindig vannak börtönőrök, börtönorvosok, lelkészek, tanárok és általában minimum egy gazdasági igazgató is, no meg látogatók.


Nos, nem tudom Te hogy vagy ezzel, de a jelenkor öngyilkossági lehetőségeinek tárháza mellet én önkéntes alapon tartózkodom ezen a bolygón.

2014. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
93%

Ez szimplan egy mérhetetlen nagy baromság.

Teljesen fölösleges ezért elbaaaaszni egy bolygót....

2014. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
Mindig jó elhinni, hogy létezik jobb hely, mint ahol éppen vagyunk. De ebből még nem következik, hogy a Föld a legrosszabb hely. Próbáld inkább meglátni az értékeit, és ne tedd tönkre a saját életedet (és másét) ilyen parttalan filózgatással.
2014. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, de az is lehet, hogy nem. :-)
2014. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
12%
Sokak szerint ez egy ostoba kérdés. Én komolyan soha nem gondoltam volna, hogy vannak ilyen emberek, akik ilyen baromságokon gondolkodnak nem tudom elképzelni, hogy a való életben is ilyen vagy. Ha úgy gondolkoznék, mint az itteni felhasználók szüleim már rég örökbe adtak volna vagy elmegyógyintézetbe zártak volna. 1jó tanácsi a való életben ezt ne reklámozd. :D
2014. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Laylah ***** válasza:
72%

Elgondolkodtató, de SZERINTEM nem helytálló (kiemeltem, hogy ez egy VÉLEMÉNY, nem állítás). Valóban vannak más univerzumokban, más síkokon más fajok, amik sokkal fejlettebbek az emberiségnél (és éppen ezért, mert más síkokon tartózkodnak, a legtöbb ufó-látós dolog inkább belemagyarázott képzelgés; fizikai szemmel nem láthatók, ha nem akarják, hogy lássuk őket). Ugyanakkor azon kívül, hogy ők tudatosabbak, fejlettebbek, nem jelenti azt, hogy törvényszerűen jobbak is. Azért vagy itt a Földön, hogy tapasztalj, nem azért, hogy bűnhődj. Ilyen magasságokba nem mentem még gondolatban sem, de ez az egész valószínűleg egy terv része. Az összes lélek (a fizikai és más síkokon is, plusz az nem lélek-eredetű entitások) mind tapasztalás céljából léteznek. Ez ugyanúgy igaz ránk, a démonokra, meg minden létezőre. Mind egy nagy egészből váltunk le, hogy a nagy egészet külön-külön darabonként fejlesszük. Úgy értem, sok kicsi darabra hullott, és ezek a darabok külön-külön jutnak el arra a tudatossági és tapasztalati szintre, amikor kiérdemlik, hogy újra összeállhassanak és felépítsék az eredeti, de fejlettebb egészet. Hogy ennek mi a célja, és utána mi lesz, azt nem tudom.

Az ősbűn meg úgy hülyeség szerintem, ahogy van. A bűn amúgy is eléggé relatív fogalom, van, ami az egyiknek belefér, a másiknak viszont már nem; a lényeg, hogy a bűnt elkövető is lehet, hogy csak hibázott, vagy véletlen esemény által lett bűnös, de ugyanúgy lehet szándékosan elkövetett is. Mindenki a saját útját járja, de végül mind ugyanoda jutunk majd vissza, pár milliárd év múlva...

2014. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
8%

Van egy "halvány" sejtésem, hogy a kérdést Súr, vagy ZKF írta ki.

"A szkeptikusok, túl szűklátókörűek voltak"

Hát, akkor rosszul hiszed, mert a szkeptikusoknak a legnagyobb a látószögük, mármint megismerési szempontból.

De amit leírsz. biztos nem igaz. Alapelvnek viszont alapelv; a szcientológia alapelve(már emiatt is gyanakodom, hogy Súr vagy).

2014. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
0%

1.köszönjük a szcientológia reklámozasat

2.Gondolj bele ha ez egy börtön bolygó lenne miért kapnánk annyi szórakozási lehetőséget(sex,alkohol,egy welness,aqua park,filmek és meg sorolhatnám)?Ha ez egy börtön lenne akkor a börtönőrok szivatnanak,és folyton dolgoztatnanak minket és nem is lenne egyéni akaratunk.

2014. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Laylah ***** válasza:
40%
8.: Súr névvel ír tudtommal. :)
2014. márc. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!