Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Börtönbolygón élünk : minden...

Börtönbolygón élünk : minden ember (Ős) Bűnt követett el & ezért sínylődik itt?

Figyelt kérdés

Sok rossz ember van a földön ez tény ! Politikusok, rablógyílkosok, sikkasztók, ügyvédek, tolvajok, gátlástalanok.


Mindenkiben látsz hibát. Szerintem és sokak szerint ez egy börtönbolygó, ahova az összes fejlett faj tette az egyedeit. Az univerzumban mindenhol béke, boldogság, összhang van, mert értelem és fejlettség ezt szüli meg. Szerintem a bűnös lelkeket ide tették ebbe a szándékosan sipirtuálisan fejletlen testbe, hogy javúljon meg és mint a bőrtönben vezekeljen. Lehet hogy tényleg így van ?


A Bibliában is benne van az ősbűn. Lehet ezt idegenektől tudjuk és az Ősbűn egy idegen bolygón egy előző életben elkövetett bűn, amit úgy toroltak meg a bírák, hogy lelkünket ide ebbe a szándékosan spirituális érzékeléstől visszafogott, elcsökevényesedett hippotalamuszi (3.szem) testbe tették, hogy ne tudjuk, hogy mi a bűnünk és a lelkünk addig fog itt vegetálni életek százait, ezreit, míg meg nem javulunk a hibánkból=bűnünkből és le nem szenvedtük a kiszabott évezredeket. Lehet ez?


Lehet azért nem talál a SETI semmit sehol, mert minden faj fejlettebb nálunk, mi ezt azért nem értjük meg mert a testünk egy lebutított korcs (mint pl egy okostelefon net nélkül). Érezzük, hogy lenne spirituális vágyunk, de nem tudunk élni vele (az amnéziás telefonos érzi, hogy netezne a telón, de nem tud, mert a teló lebutított) Ez lehet ?


Egy kis olvasmány erről, nem pont így képzelem de sacc per kb [link]


Mindenki egy bűnt követett el és ez benne van most is. Pl az ezósok, az ostoba képzelgéseik miatt rontották el családjuk életét. A szkeptikusok, túl szűklátókörűek voltak, nem hittek az univerzum igazságában és most itt kell szenvedniük.stb, így képzelem el. Szerintem az én bűnöm az, hogy nem hagytam feláldozni magamat Istennek. Lehet hogy az alapelv és amit leírokigaz ?


2014. márc. 11. 15:23
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
szerinttetek:?
2014. márc. 17. 23:40
 32/34 anonim ***** válasza:

Kismilliószor válaszoltunk. Ostábaságot írtál, és kész. Kérlek olvasd el a második válaszomat.

névte2en

2014. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Martinka776 válasza:
RÉSZVÉTEM
2014. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Miért van az, hogy mindenkiben látsz komoly hibát és ráadásúl senki sem képes változtatni ezeken. Gyakran azt mondják, hogy azért vannak a többi életek, hogy évezredeken át tartó több száz inkarnációk keresztül kijavitsd, de valójában ez csak elfedi a tényt, hogy mind hibásak=bűnösek vagyunk ?


A magyar nyelv ősi földönkívüli eredetű és bele van kódolva a teremtés. A többi nyelv csak nyelv

2014. ápr. 1. 23:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!