Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezt mégis hogyan csinálja!?

Ezt mégis hogyan csinálja!?

Figyelt kérdés

[link]


Hogyan??? Miért tudja, mire gondolok???

Azt hittem nem fog működni, ezért eléggé kiakasztott. Valaki meg tudja magyarázni, hogyan működik ez?



2014. márc. 17. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogyan csinálja, de a sokból egyszer tényleg eltalálta!
2014. márc. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Laylah ***** válasza:
Egyszer próbáltam ki, nem találta el. Ez csak egy játék. :)
2014. márc. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyébként nincs olyan, hogy ne "találná el"! Próbáld ki! Ahogyan ő elmondja, klikkelj! Elő fog jönni egy szimbólum például 23-5=18 "F".

Most jön a trükk! Tedd le az egeret, ne csinálj semmit! Próbáld ki egy másik számmal is, 54 - 5 - 4 = 45

Most mit látsz? Hoppácska! A 45-nél is "F" van! Meg minden olyan számnál, ami végeredményként kijöhet!

2014. márc. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha rosszul számolsz, vagy nem a jobb oldalon nézed, persze, hogy nem jön ki, de másképp igen!
2014. márc. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bővíteni a trükköt! Leülteted a barátnődet magad mellé! Nézze, számoljon, de mielőtt klikkelne, meg tudod mondani neki mire gondolt. Megnézed mi van a bal alsó sarokban a kilencesnél. "Q"! Akkor minden számnál "Q" lesz, te ezt meg tudod neki mondani, sejtelmesen mosolyogva, hogy olvasol a gondolataiban!
2014. márc. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik számmal megcsinálod és jól számolsz, akkor csakis a 9-es szorzótábla valamelyik elemét kapod eredményként: 9, 18, 27, 36, 45... Ezeknél a számoknál mindig ugyanaz a szimbólum szerepel, ezeket váltogatja.
2014. márc. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ugyanez ,sokkal szebben :


[link]

2014. márc. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ez egy 10x10-es mátrix, amelynek a (10;1) és (2;9) főátlóján mindig ugyanazok a szimbólumok szerepelnek (kivéve az (1;10), de az nem is jöhet ki).

Valaki már írta egész 9 hatványait, ezt külön nem részletezem.

Csodálatos matematika :D

2014. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Laylah ***** válasza:
Egyébként igen, igazatok van, késő volt már nekem, elszámoltam magam XD
2014. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Harkonnen: igazad van, ez nekem eszembe sem jutott.

De még az sem tűnt fel, hogy egy szimbólum több helyen is van. Most kicsit hülyének érzem magam XDD

Ettől függetlenül fasza kis program :)

2014. márc. 18. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!