Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne igény egy...

Szerintetek lenne igény egy vallásokkal, okkultizmussal, és hasonlókkal kapcsolatos oktatásra? (részletesen is leírom, mire gondolok)

Figyelt kérdés
Több, mint 15 éve foglalkozom a természetfeletti jelenségekkel, vallásokkal, stb. rengeteg tapasztalatot szereztem, és ma már ott tartok, hogy bizonyos dolgokból következtetéseket vonok le, és felhasználom az élet során felmerülő problémák megoldására. Többször volt olyan alkalom, hogy főiskolai hallgatóként, vagy munkahelyen szóba került a téma, és annyira érdekelte az embereket, hogy alig bírtuk befejezni a beszélgetést. Azt látom, hogy nagyon sokan tapasztaltak megmagyarázhatatlan dolgokat, csak nem merik kimondani, ám ha valaki (mint én) felvállalja, és nyíltan beszél ilyesmiről, akkor megnyílnak előtte. Egyórás kurzusok keretében szívesen elbeszélgetnék a hasonló érdeklődésű emberekkel, és mint egy pszichológus, tanácsot adnék problémáik megoldásában, terápiás foglalkozásokat tartanék, stb. Szerinttek jó ötlet ez? Vállalkozóként munka után tudnám csinálni (mással is foglalkozom persze, de bent van az igazolványomban az "mns egyéb oktatás" is, amibe szerintem belefér. Mennyi lenne a reális ár, amit kérni lehet egy ilyen szolgáltatásért. Hozzáteszem: nem kártyajóslásos, meg vudu-baba szurkálós hülyeségekre gondoltam, hanem normális, kötetlen beszélgetésekre, meditációs gyakorlatokra, melynek célja, hogy megismerjük a természetfeletti erőket, és sikkerrel alkalmazzuk őket mindennapi kérdéseink megválaszolásában, élethelyzetünk javításában.
2014. márc. 24. 22:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Előző:szerintem ennek nem a téma az oka.Másfajta műfajú könyveket sem vesz a kutya sem, mert drágák.Illetve, arra nem nagyon jut a legtöbb embernek, bár szívesen megvennék...
2014. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Van egy javaslatom neked, kedves kérdező. Ha tényleg segíteni akarsz az embereknek, akkor pont jó helyen tetted fel a kérdésedet. Itt, ezen a platformon adhatsz tanácsokat sok-sok embernek. Kattints az "Emberek" rovatra és ott találsz bőven kérdést, amelyeket az élet különböző területiről való lelkek tesznek fel. Várják válaszaidat. Pénzt ne kérj érte, mert az élet nem üzlet. (Ha viszont üzleti életre vágysz, akkor ott a marketing.)


Hagy mondjak még valamit: eléggé megosztott már ez a világ a sok guru meg a mindenféle újkeletű tanítások miatt. Ne töredeztessük tovább társadalmunkat. Magam is alig bírtam kikecmeregni a csoda tanítások rengetegéből. Istennek legyen hála, hogy sikerült visszatalálnom őseim gyökereinek vallási tanításaihoz. Azóta megint minden rendben van az életemben. Magyarországra annyi dolgot behoztak az égtájak minden irányaiból, hogy az már tényleg sok. Ha tanítani akarsz majd, akkor mindenképpen az egyén tradícióit szemelőtt tartva tedd.

2014. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha feltárná, hogy az okkultizmus valójában nem létezik, és a vallások minden oldalával foglalkozna, és nem kérnél érte pénzt, akkor értelme is lenne.
2014. márc. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Öncélú a megfogalmazásod. Nem adni, hanem kapni akarsz.

Ne feledd:


Jó karmát pénzért sosem kapsz.

2014. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!