Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azt vettem észre, hogy gyakran...

Ortilio kérdése:

Azt vettem észre, hogy gyakran megtalál a 7-es szám. Eddigi is sokszor spontán a 7-es számot választottam. Sőt a személyi igazolváyom számában is négy 7-es van. Mi ez az egész?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 13:40
 1/4 anonim válasza:
Számmisztika sok választ ad. Az én életemben is sok a 7-es. Ez olyasfajta életút ami a születésed évéből számolható ki.
2014. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Főleg akkor lehet még sok 7-es, ha Zugló környékén buszozol! :D
2014. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak beképzelsz dolgokat erre mondják, hogy az ember csak azt látja meg, amit akar te eseteben a 7-es szám.

Üdv, egy CIA-ügynök hivatásos szájkaratés

2014. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is rengetegszer találkozom a hetessel és a hármassal. Hogy miért? Mert ezek babonás számok, és az embereknek jobban el lehet adni dolgokat, ha hetes vagy hármas szerepel benne. Ezekre a számokra jobban felfigyelnek az emberek, a babonásságuk miatt. A személyid száma pedig egy algoritmus alapján épül fel, úgyhogy a személyi számodhoz köze van a születési évszámodnak, az M-azonosítodnak, és egyebeknek. De nyugodj meg, semmit nem jelent.
2014. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!