Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ez?! Senki sem hisz...

Miért van ez?! Senki sem hisz nekem, pedig esküszöm az Istenre hogy igaz. (keresztény vagyok! )

Figyelt kérdés

Néha olyan furcsa dolgok történnek velem,hogy az hihetetlen!Amikor egyedül vagyok otthon,érzem hogy nem vagyok egyedül..10 felé járt... Anyukámék dolgoztak,bátyám segített nekik .. És így hát egyedül maradtam otthon..Ekkor hallottam hangokat,furcsa hangokat.. :S Nagyon féltem.. A szobámban ülök,és nézem a tv-t vagy telefonozok ..nem tudom már pontosan..De az az érzésem hogy valaki figyel és itt van mellettem.. Néha látok az ágyamnál egy nőt térdelni és a feje kicsit oldalra van döntve és engem bámul..Rettentően félelmetes... Komolyan mondom úgy megijedtem..És amikor az ajtó felé nézek - félig nyitva volt az ajtó,kint sötét volt .. - Látok valakit... Félek a sötétben ... !!Ez még szerintem semmi ahhoz képest,hogy előre megálmodom dolgokat..Ja és előre mondom:nem nézek horrort,NEM hallucinálok..!!!Nem pontosan érettem hogy előre megálmodok dolgokat!!!Vagyis.. Jaj nem tudom hogy írjam le... Megpróbálom.!!!!

Hát egyszer azt álmodtam hogy egy nő ül velem szembe a széken,és hátra nyúl valamiért vagy ilyesmi..És felteszi a lábát a székre - nem tudom pontosan - Hát képzelhetitek.. Később ugyanez történt meg... Ildi - ismerős - feltette a lábát a székre és hátra nyúlt valamiért..Komolyan mondom nektek ugyanaz a szék,ugyanaz a mozdulat... Nem szóltam erről senkinek sem,féltem hogy bolondnak néznek..És ez nem az első alkalom hogy ilyenek történnek velem..Könyörgöm higgyetek nekem!!!! Hisz Istenre esküdtem meg,és amint írtam keresztény vagyok.. Vagy ha kell a családomra esküszöm meg.. Akármire!! Csak higgyetek nekem.. Miért vannak ezek a dolgok?Később az uncsi tesómmal beszélgettünk és ő nagyon félt..Kérdeztem mi a baja és elmesélte hogy a - több éve halott - nagyapja megjelenik az álmába és az éjszaka közepén valaki lehúzza róla a takarót..Hittem neki mert láttam hogy igazat mond..Nem rúgta le magáról,valaki lehúzta róla..És hallotta hogy valaki azt mondja neki "Most beléd szállok ...." De komolyan!A szülei is aggódnak.. Mivel hogy a bátya is hasonlókat álmod és mindketten kopogást hallanak kintről..Mintha valaki a seprű nyelet kopogtatná.. Gyakran kiabál esténként,és az anyjáék egyre jobban idegesek...Velem pl. hasonló történik.. Azt álmodom hogy ott fekszek és anyám az ágy végében áll és engem bámul !!!!!:OOO De komolyan.. olyan furcsaa volt.. A haja kócos,a feje oldalra döntve és és.. mint valami boszorkány o.O Már nem is tudom h írjam le.. Volt olyan is - legdurvább - Kinyitottam reggel a szemem és egy csúnya ember hajol felém.. Úgy megijedtem hogy beleremegtem !!SZÓ SZERINT!Ijedtembe becsuktam a szemem,reszkettem..Újra kinyitottam és senki... Nagyon félek..El vagyok átkozva?De ez mind igaz!! nem esküdözök potyára..Valamelyik este apám megijeszt álmomba és felugrok az ágyba..:O ÁLMOMBA IJEDTEM MEG.. dee.... ez semmi a többihez képest...Azon gondolkozom,átok ül ezen a házon :S Nagyon félek.. Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett <3



2014. ápr. 2. 17:12
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%
Na akkor most vagy kamuzol vagy teljesen igaz amit mondtal.. a smileykbol gondolom hogy nem igaz de mivel istenre eskudtel meg elhiszem ! szerintem azert van ..mert..umm.. nem tudom bocsi ^^" lany vagy vagy fiu es hany eves ??
2014. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Ha keresztény vagy ne esküdözz. Én hiszek neked mert velem is történtek már furcsaságok. Az álmos dolgon ne húzd fel magad mert szerintem ilyen mindenkivel történik. Én például még 8.ba felvételikor megálmondtam a leendő iskolámban lévő első matekórámat és elmeséltem anyámnak aztán eljött a nap és megtörtént, és anyum is emlékezett rá tehát nem vagyok bolond. A többi dolgot is elhiszem mert nálunk is történnek furcsaságok. Bár mondjuk én még konkrétan nem voltam így hogy láttam volna valakit majd eltűnik, de elhiszem neked, viszont sajnos nem tudok segíteni. De talán gyertyát kell gyújtani és addig égetni amíg el nem fogy, de nem biztos.
2014. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1.Ne esküdözz főleg ne Istenre!na mind1 is

Valaki kérdezte hogy hány éves lehetsz/nemed.

Lány,12-15éves kor szerintem a stilus miatt, de igazából ez se számit.

2.Valóban furcsa dolgok szerintem is két lehetőség van vagy teljesen hazugság ebben az esetben menj el a sunyiba:) vagy pedig a teljes igazságot irod le.Ha az utóbbi érvényesül akkor baj van:P. Sajnos ez ügyben nem tudok sok tanácsot adni de én úgy hiszem hogy a szellemek nem ártanak az embereknek.

2014. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Ez az esküdözés szükségtelen.

Szomszédasszonyomnál például tökéletesen lehet tudni, mikor hazudik, mert akkor mindig azzal kezdi a mondókáját, hogy :"Megmondom neked -őszintén-"...

Mikor őszintén akar valamit megmondani, az tuti, hogy kamu :D

Na de vegyük úgy, hogy igaz, amit mondasz.Ebben az esetben neked vannak efféle képességeid.Érzékelsz olyasmit, amit sokan nem.Ez nem baj.Meg lehet tanulni együtt élni vele.Próbálj tudatosan másra figyelni, nem sok energiát fordítani ezekre az észlelésekre, akkor csillapodni fog a dolog.Minél jobban félsz, minél inkább foglalkozol vele, annál inkább felerősödhet.

A térdelő nőt az ágynál hogyan láttad?A fizikai szemeddel? Vagy inkább egy "belső kép " volt?

2014. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Régebben nagyon sok ilyen dolog történt velem.Kiskoromban kezdődtek, és a végén nagyon rémisztő méreteket öltött.Az események vége felé pap és parakutató is járt nálunk, és egy külföldi tv is jelentkezett, hogy az esetről szeretne forgatni.

Kiskoromban elkezdtem látni furcsa dolgokat, először nem tudtam mik azok, még nagyon kicsi voltam, arra emlékszem, hogy mikor történtek a macska és a kutya megakart bolondulni, nem mertek a közelembe jönni, és aki mellettem volt, hideget érzett.

Esténként láttam árnyakat elsuhanni a szobámban, de kiváncsi voltam, nem tudtam kik ezek, nem értettem hogy idegen bácsi, néni mit keres a lakásban.Utána szóltam a szüleimnek, majd később ők is látták ezeket a jelenlétemben, de csak akkor.

Egyszer kiváncsi voltam, és mikor láttam az árnyat elmenni, utánamentem, és visszanézett rám, ekkor majdnem infarktust kaptam.Utána mentem.Arra emlékszem, hogy a szoba sarkába mentem, de mire odaértem, az már nem a szoba volt, hanem egy másik világban voltam, vagyis ezt éreztem.Elmondta, hogy mi a céljuk velem, segíteni akarnak, fejlődésben akarnak segíteni.

Innentől jöttek a durva dolgok.Tárgyak eltűnése, majd máshol megjelenése(pl le volt a kulcs rakva az asztalra, következő pillanatban már nem volt, majd az egyik szekrény aljában találtuk meg, közvetlen az eset után, miután feltúrtuk az egész házat.A macska elszökött, nem mert a házba bejönni.Aki ezen eseményeknél a környezetemben volt, mindig hideget érzett.

Reggeli közben azt éreztem valaki megfogja a karom, majd egy pillanat múlva égési nyomok formájában ott maradt a keze nyoma.Ekkor döntöttek a szüleim úgy, hogy szakember kell.

Jött egy pap.Elvégzett egy háztisztítást , mi kint kellett hogy várjunk, addig semmi sem történt.majd bementünk a lakásba, és bekapcsolódott a tv, és egy hang azt mondta a pap jöjjön vissza, még nem végeztünk!A pap az úgy futott el, hogy azóta még a telefont sem merte felvenni.felvettük egy itthoni parakutatóval a kapcsolatot, ő kijött különféle műszerekkel elkezdett méricskélni, majd az egyik sarokban kiakadt a műszer, ekkor kezdődött minden, az összes elektromos eszköze egyszerre tönkrement, még a telefonja is.A szobában hírtelen majdnem 0 fok lett, és bepárosodott az összes üveg, és ekkor jött a legdurvább dolog!elkezdett valami az ablakra írni, hogy ez a jelenség a kezdet, a parakutató is ilyeneket fog tapasztalni, és a családjával is ez lesz, ha most azonnal nem megy el.Szerencsétlen a pap sorsára jutott, futva távozott .Pár napra rá hívott egy külföldi szám, egy ismert tv volt, és velünk akartak forgatni, a kutató ajánlotta, de a beszélgetés közben egy hang szólt bele a telefonba, egy idős nő hangja volt, aki annyit mondott, hogy te is jössz utánam a sírba.A riporter elkezdett kiabálni, azt mondta, hogy a 10 éve meghalt anyja hangja volt, sírt, üvöltözött, és lecsapta a telefont.azóta sem keresett senki sem minket.De a jelenségek is szép lassan megszűntek, miután felnőttem és nem néztem több horror filmet, és nem képzelegtem meseszerű lényekről és nem találtam ki ilyen meséket azoknak akik ezt olvassák.De az idő rövidsége miatt csak erre a kis visszaemlékezésre tellett.

2014. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Trololololo. Nem vicces. Vannak, akik ilyen hallucinációkba őrülek bele.

Cukimániákusmittoménmi, te pedig ne beszélj a szmájliktól és a trollkodásokról. Btw, mi lett az összevérezett asztallal?

2014. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem kéne ennyire félni a szellemektől, akkor ők se tudják kihasználni. Nem kéne félni a sötétben se. El kell fogadni őket de nem foglalkozni velük és ezt addig nem lehet ameddig félsz. Álmaidba is csak magadon keresztül vezet az út. Ők figyelik a gondolataid és ha azok jók, tisztelni fognak és félni tőled és csak a megfelelő pillanatba villannak fel, plusz szépnek is mutatkoznak. A szeretettől és erős tekintettől például ugy menekülnek mint a nyulak. :)
2014. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9%
"Keresztén vagyok" Na, meg is van miért nem hisznek neked.
2014. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Hihetetlen!!! ezeknek a kérdéseknek a zömét kislányok írják ki velük mindig történik valami pl.démon,szellem,vámpír,jézus stb.
2014. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Aki nem hiszi el,nos hat nagyon sajnalom!!;)) Lany vagyok,17 eves -.-" ... Az igazat irtam es kesz..Vannak olyan emberek akikkel ezek megtortentek,es hisznek nekem!!Aki meg nem hiszi el azt nagyon sajnalom!!:)) Ennyi!!!:*
2014. ápr. 2. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!