Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek megőrültem vagy...

Szerintetek megőrültem vagy ez most miért van?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy hülye vagyok vagy megőrültem de mikor életemben elösször megláttam New Yorkot akkor éreztem valamit.Nem csak zt ,hogy jajj de szép meg jó persze azt is de valami mást is valami érdekeset minhta én már jártam volna itt,mintha ide tartoznék.Pedig csak 37%ban vagyok amerikai de aakor is én akkor éreztem valamit és azóta is az a kedvenc városom de még annál is több ez nálam életforma féle mindenem New Yorkos állandóan azt nézem mikor vannak extra akciós repülőjegy és egyszerűen ez a legnagyobb álmom.A lényg az ,hogy normális-e ,hogy úgy érzem én oda való vagyok ,hogy nekem van ott múltam emlékeim vannak és akárhányszor New Yorkra gondolok ezt érzem? (bocsi ha nem voltam érthető)
2014. máj. 17. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Valóban megörültél mielőtt belekötnél a válaszomba közlöm veled, hogy te kérdezted. xD
2014. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetseges, hogy elozo eletedben eltel ott. Ez miatt ismeros, kedves neked a varos es visszakivankozol. Ez teljesen normalis dolog...miert foltetelezel megorulest ???
2014. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tudom ilyet normális emberek nem gondolnak
2014. máj. 17. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy mondod,kedves kérdező..

Ja,és az ilyen előző életedben szövegeket el ne higyj,mert attól mégjobban begolyózol.

2014. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hogy lehet valaki 37%-ban amerikai?
2014. máj. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!