Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi van velem? Megőrültem?

Mi van velem? Megőrültem?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nem bírok az ágyamban aludni.Félálomban mindig jönnek ilyen fura hangok,stb. és már kezd ijesztő lenni.Egyik este mikor már majdnem elaludtam,hirtelen úgy éreztem,mintha homlokon dobtak volna valami keménnyel.Próbáltam visszaaludni,de akkor meg úgy éreztem,mintha arconcsaptak volna egy újsággal.Azonnal felriadtam,átmentem egy másik ágyba,és tök simán elaludtam.Másnap éjjel ugyanez volt,éreztem hogy valaki homlokon dob,utána próbáltam ott maradni,de mikor megint félálomban voltam,egy nő hangját hallottam,aki idegbeteg hangon,sikítva üvölti a nevemet.Utána ugyanúgy átmentem a másik ágyba,és onnantól nem volt semmi gond.Tegnap is megismétlődött,akkor ilyen őrült nevetésszerű valamit hallottam,utána meg valaki azt üvöltötte,hogy 'hé',ezután a másik ágyban megszűntek a hangok.Mi lehet ez? Nagyon be vagyok parázva,lassan már aludni sem merek :S

18/F


2013. szept. 10. 19:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

Gondolkodj, hogy kiskorodban mi történt veled. Lehet valami trauma okozta ezt. Szerintem nem vagy megőrülve, de hamarosan ebbe az állapotba kergethetnek ezek a látomások. Fordulj pszichológushoz, ez a tanácsom.

névte2en

2013. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy trauma, ahogy az első válaszadó mondta, de azt sem zárom ki, hogy egy helyhez kötött szellem.
2013. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Van testvéred? Mert lehet, hogy csak ő szórakozik veled.
2013. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 feher.farkas@tihi ***** válasza:
igen nem vagy megorulve de tobbet ne irj ilyen cimet mert valaki nem fog ellenalni a kisertesnek es azt mondja na a lenyeg hogy vagy atok vagy szellem kisert esetleg segitseget ker vagy ez csak egy buta kamu es ez egyaltalan nem vicces
2013. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem kamu,és nem is vagyok az a fajta,aki vakon hisz az ilyen dolgokban,viszont ezt nem tudom hova tenni.Lehet tényleg kiskori trauma,bár nem tudom..az elmúlt egy hónapban kezdődött el ez az egész.
2013. szept. 10. 22:55
 6/17 anonim ***** válasza:

Mégis mióta van ez a dolog?

Ha nem tudsz nyugodtan pihenni a saját ágyadban, akkor eleve ne ott feküdj le. Nappal nem tapasztaltál ilyesmit?

Próbálj meg délután egy picit aludni, ha akkor sem lesz másként, feltehetően hallucináció lesz.

Nem vagy stresszes mostanában?

2013. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha a másik ágyban megszűnik a dolog akkor próbálj ki valamit.Cseréld meg az ágyakat és úgy próbáld ki pár napig.Megtartom ezt a kérdést és kíváncsi vagyok mi történik.Amúgy egyáltalán hogy nem pszichés a dolog ez olyan általánosítás.Lehet allergia atkára vagy mikrohullámok gerjednek össze azon a ponton és sok más tudományosan magyarázható dolog is.Először próbáld meg az ágycserét.Fogd fel érdekes kísérletnek.
2013. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is az ágycserét javaslom első körben, akkor kiderül, hogy a szoba egy pontján jelentkezik-e a dolog, vagy magán az ágyon? Ha megvan az eredmény, írd le, érdekel a válasz, és én is figyelni fogom a dolgot. A lényeg viszont, hogy akármi okozza ezt, ne parázz be, mert attól csak rosszabb lesz. Ijesztőnek tűnik, de valójában nem olyan vészes a helyzet, és te vagy az erősebb ;)
2013. szept. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyire helyfüggő a dolog, akkor úgy tűnik, Szent György vonalon, vagy azok kereszteződésén alszol.Ilyen területen az ember könnyebben tapasztal szellemjelenségeket, furcsa dolgokat.Ez a földsugárzás rövid távon pozitív hatással van a szervezetre, de ha évekig fekszel felette, ettől is megbetegedhetsz.A zavaró jelenségekről nem is beszélve.Helyezd át az ágyadat.
2013. szept. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ha halottnak is köze van a sztorihoz akkor ő az és így von kérdőre hogy mit keresel itt ahol ő alszik.
2013. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!