Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatot hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatot hogy lehet így fenn tartani?

Figyelt kérdés

A nyári programok egész eltérőek (mármint dátumokban). Néhány helyen nincs net így az a része kiugrik. Hogy lehetne így találkozni annyiszor hogy ne "hidegüljünk" el?

Most a barátommal egy suliba járunk, de jövőre ez változik. Minden reggel (kivéve ha van 0. óra) együtt mennénk de még nem lehet tudni az óraterveket+szakköröket+délutáni különórák. Nem tudjuk hogyan tudunk délután együtt lenni.

Én nagyon "érzékeny" vagyok a hiányára.. Azok a párok akik mondjuk nem egy városban laknak? Vagy csak tényleg külön iskolába járnak, hogyan tartják fenn a kapcsolatukat? :c Segítsetek, normális válaszokat légyszíves...



2014. máj. 17. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha külön iskolába jártok, de egy városban, akkor könnyebben szervezhettek talikat. Hétvégére, vagy valamelyik nap, késő estig.. Az még nem olyan gázos..

Ha viszont másik városba is jár, és máshova költözik, akkor, ne haragudj, halálra van ítélve a dolog. Mint minden távkapcsolat :/

Sok ilyennel találkoztam már. Hiába szerették egymást, egy idő után nem lehet az ilyet fenntartani, pláne ha új emberekkel ismerkedik.

2014. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy város hála' Istennek.. :) Csak külön tanbeosztás. Nem tudni mikor végzünk majd. Van e nulladik óránk. Félek hogy megváltozik az új környezetben.. :c
2014. máj. 17. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!