Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azok a szülők mit gondolnak,...

Azok a szülők mit gondolnak, akiknek 30 év feletti fiú gyerekük még mindig nem akar komoly kapcsolatot lányoktól?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy egyáltalán nem érdekli ez a szülőket és csak lazán vállat vonogatnak.

2014. máj. 16. 08:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
az ő élete én nem kényszeríthetem semmire, felnőtt férfi már tudja mi neki a jó
2014. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Öcsém ilyen. 32 éves. Anyukám van, hogy kérdezgeti tõle, hogy van e normális lány körülötte, de annyira nem erõlteti. Apámat nem érdekli. Õ is 35 evesen házasodott amúgy
2014. máj. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Azt gondolnám, hogy én már megvalósítottam magam, úgy éltem ahogy akartam. Most hadd tegye meg ugyanezt ő is.
2014. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

A szüleim aggódnak... Igaz a tesóm csak24... De eddig nem csak komoly, hanem igazából semilyen kapcsoatot nem akart..

A szüleim fejében megfordult az is, hogy meleg ( egyébként nem) amivel nem lenne problémájuk, csak az aggodalom, ogy ha mégis úgy lett volna, akkro mennyi nehézség várna rá.

Azért aggódnak, mert így nem látják, hogy mi lesz vele, mert ők már tudják, hogy társ nélkül hosszabb távon nagyon-nagyon kevesen lesznek boldogok...

Ahogy idősödik annál nehezebb lesz párt talalnia.. Sőt lassan nem válogathat, hiszen a korabeli lányok mind kelnek el..házasodnak kassan stb..tehát maradnak azok a lanyok akiet megbántottak, elhagytak..tehát sérültek érzelmileg már elég komolyan, emiatt nem bíznak annyira, tehát megint nehezebb dolga lesz...)

Az emberek mindig azt hiszik, hogy olyan nagyon fiatalok, az idő pedig szalad..

Aztán 35 évesen pedig rádöbben, hogy se moly kapcsolata se családja, se semmi..

Akkro kezd el kapálózni.. 2 lehetőség: lesz egy "csitri" barátnője, vagy lesz egy olyan párja, akinek mar gyereke van, elvált..


Legalább annyiból szencsésegy férfi, hogy 30 felett van a legszebb idejük, és család szempontjából biolőgiailag nem tudnak kifutni az időből..


Tehát a szülők atalában aggódnak..de az is igaz, hogy a szülők néha ok nlkül is aggódnak ;-)

2014. máj. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

"társ nélkül hosszabb távon nagyon-nagyon kevesen lesznek boldogok..."


Én meg egy rakat embert ismerek, akik társsal boldogtalanok. Amúgy a társ nélküliek azért szoktak boldogtalanok lenni, mert folyton azon agyalnak, hogy milyen elcseszett az életük, mert nincsen társuk, de ha lenne, akkor húúú, de minden jobb lenne tőle.


Amelyik nem agyal ezen, az nem boldogtalan. :)

2014. máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Az 5.-höz csatlakozva... igen, aki másokról tanakodik, hogy általában egy ilyen korú ember így meg úgy lehet, annak bizonyára nincs saját "dolga". Az aggódás is ilyen más életével foglalkozás.

Vannak párok, akik annyira "nem foglalkoznak" a gyerekkel, hogy mint van, hogy mindig kiteszik a kertbe, mert a házba bezárkóznak szerelmeskedni. Ők nem aggódnak.

És valójában ők teszik a legtöbbet a gyerek egészséges párkapcsolatáért.:)

2014. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Mit kell ezeken a válaszokon lepontozni? Milyen szempontból nem voltak hasznosak?


A kérdező csak ezzel foglalkozik, hogy a gyerekei mikor alapítanak családot, vagy csak mások dolgába kontárkodik?

2014. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a kéredző egyebként saját maga 30 év feletti "fiú"

Vagy épp vele nem akart kapcsolatot egy ilyen "fiú"

2014. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Senkinek semmi köze hozzá, hogy ki kivel létesít vagy nem létesít kapcsolatot. Főleg, ha már az illető nagykorú. Nem értem, hogy miért kötelező bárkivel is járnia az embernek. Most az jobb, ha csak azért összejövök valakivel, hogy párkapcsolatban legyek? Vagy netán házasodjak meg és 1-2 év múlva váljak el? Kösz, nem. Nem férfi vagyok, hanem húszonéves nő.Kitűnően érzem magam egyedül, a gyereket pedig ki nem állhatom. Nem értem, miért kéne erőltetni bármit is.
2014. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Minél később, annál jobb! A fiúk ráérnek, ellentétben a lányokkal - sajnos -, akiket köt az idő a szüléshez. Aztán emiatt férjhez mennek olyanhoz, akihez igazából nem is akartak volna, aztán elválnak, és szegény férfi ott marad feleség nélkül, gyerek nélkül, és nemigen érti, hogy miért. Mert a nők nagyon meg tudják ám játszani magukat, ha az érdekük úgy kívánja.
2014. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!