Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy idegen adott nekem két...

Egy idegen adott nekem két karika gyűrűt furcsa volt (lentebb) mi ez?

Figyelt kérdés

Ez ma történt budapesten vártam a buszt és egy fiatal nő odajött hozzám és megkérdezte hogy zavarhat egy percre mondtam persze majd se szó se beszéd a kezembe nyomott két egyszerű karikagyűrűt (két szimpla gyűrű ránézésre ezüst legalábbis ezüst színe van) majd rám mosolygott és otthagyott bevallom nagyon meglepődtem először azt hittem valami vicc ha számít egy kb 25 28 éves nő lehetett semmi szokatlan kedves arcú volt de olyan furcsa érzésem volt


igazából azért tettem fel ide mert hiszek az ezotériában ez esetleg jelent valamit vagy kapcsolódhat ehhez?


2014. júl. 7. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia :-)nem tudok meg hozza sem szolni... csak anyit hogy figyelj a reakciokra...... pl a gyuru elfogadasa utan szerencsed lesz e?vagy sorban szerencsetlenseg kovetkezik....en a helyedben tutira kidobnam...sot fel sem probalnam mert 2 karika gyurut adot ugye?? Valo szinu ez 2 valaki(embere volt) vagy aki epp adta.... .es mondjuk nem volt szerencseje...igy tovabb adta.......egy idegenek!!!
2014. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ráfogsz jönni valami fontos dologra, a gyürü változást is jelent, és nagyon pozitiv lesz az érzésekböl itélve.

Ezüst jó lelki szinvonalat, fiatal nő is valami rejtett lelki tudást, ami belátogat az életedbe.

2014. júl. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kerdezö talan koszonom!!.:-)
2014. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm elfelejtettem írni (de gondoltam :D)
2014. júl. 10. 00:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra. Nem biztos hogy jó ötlet elfogadnod... nem szoktak csak úgy ajándékozni.
2014. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!