Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért tölt el boldogsággal a...

Miért tölt el boldogsággal a halál vagy a halál közeli élmény gondolata?

Figyelt kérdés
Pár éve volt egy komolyabb balesetem, és ekkor voltam eddigi életemben szerelmes. Ezek után rengetegszer álmodtam olyanokat, hogy szellemként meglátogatom a leányzót. Ha ezt a kettő gondolatot akárhol, akármikor kombinálom, hogy a halál és a lány összekapcsolódnak valamilyen téren, valami eszméletlen boldogság, izgalom és nem kimondottan félelem de egyfajta tartás önti el a testem(a lány semmijen sérülést nem szerez az elmémben csak én). Jelenleg ez igencsak foglalkoztat! Ez kb. 3 éve tart.

2014. júl. 13. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

És jártok vagy valami? A halál és a szerelem kéz a kézben járnak egyébként, mert meghal minden boldog pillanat a következőért. Én is éreztem ezt minden szerelemben, még a szüléskor is, hogy a halál közel jár életem csúcsain.


De nem jó ezzel foglalkozni, érezd a napos oldalt az árnyékos helyett és a negatív gondolatokat engedd el mielőtt démon lesz belőlük.

2014. júl. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már nem vagyunk együtt. De pont ott a gond, hogy ettől leszek piszkosul boldog.
2014. júl. 14. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!