Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segíthet még rajtam valami?...

Segíthet még rajtam valami? Keresztény hit vagy ezotéria?

Figyelt kérdés

Évek óta depivel kűzdök. Amit szeretnék azt nem érem el szinte soha.

Rengeteg szakembernél jártam már:pszichológusok,életvezetési tanácsadó,fejlesztő pedagógus,sikerkönyveket olvastam,gyógynövényeket szedtem,leírtam,h sikeres vagyok stb,Istenhez imádkoztam,járok gyülekezetbe is.Eddig az ima meg pozitív mondatok segítettek a legtöbbet,de ez is csak ideig,a többi semmit sem ért.

Lélekben gyerek vagyok ugyanis nincsenek barátaim,kapcsolatom nem volt soha.

Két munkahelyem volt eddig,de a problémák miatt,hiába igyekeztem nem tudtam megmaradni.

Nagyon akarok élni,dolgozni,de hiába megyek interjúkra nem kapkodnak értem.

A kevés ismerősöm szinte mind magára hagyott.Nem is gondoltam volna,h kerülhetek ilyen helyzetbe.Az állapotom folyamatosan romlik otthon vagyok,lassan már az ágyból sincs erőm kikelni,kezd komolyra fordulni a dolog.

Tegnap jártam pszichiáternél erős gyógyszert írt fel...

Sokat gondolkodok azon,h megölöm magam,egyre sötétebben látok mindent.Kezdek teljesen bedilizni.

Utolsó reményem Isten,vagy az ezotéria.Istenhez imádkoztam és csak rosszabb lett ez elég aggasztó.Kineziológiában és Bach virágterápiában gondolkodok.Ezzel az a bajom,h azt mondták,h az ezoterikus -eféle dolgok még mélyebbre taszítanak.Lehet,h jobban érzem magam,de az életem más terén nagy baj történik,vagy annyira magam alá kerülök,h pszichiátriára kerülök.

Nagyon szenvedek ez így nem mehet tovább.



2014. aug. 8. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Sokat írtál az imák jó hatásáról, de meglepődtem, hogy egy szót sem szóltál személyes katolikus kapcsolatokról. Van "papod"?


Szerintem mindenképp keress fel egy atyát, személyes beszélgetésre.

2014. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Még csak ne is próbáld meg feladni!!Egy időben én is elég ramatyul voltam bár nekem nem volt ilyen nehéz helyzetem de felépültem!:)

álltalában én megtudom vigasztalni az embereket és tudok tanácsot is adni nekik.sok olyan barátom van akin én segitettem amikor lellkileg össze voltak törve..ha gondolod rám irhatsz és megpróbálhatok neked is segiteni szebbnek látni a dolgokat szivesen lennék a barátod!

igen létezik Isten és tartani kell vele a kapcsolatot én is tartom.de neked szerintem nem kell mindenféle terápia csak egy igaz barát aki meletted áll és segit ha baj van meghalgat aki igazán szeret.szerintem te azért vagy ebben a helyzetben mert nem kaptál elég szeretettet az élettől:)

ahogy már emlitettem a gondolod irj rám.én nem foglak elutasitani,megbántani az igaz barátok nem igy viselkednek!

2014. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Családod,szüleid nincsenek? Sajnálom,hogy semmi nem segít,de nem szabad sose feladni,és tudd,hogy ezt az életutat egyszer te választottad magadnak,valamint hogy mindennek van értelme,lehet hogy valamit meg kell tanulnod,megtapasztalnod,és amíg ez nem sikerül,addig ismétlődnek a rossz dolgok. Fel a fejjel!
2014. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 homo ludensz ***** válasza:
75%
A pszichiátria sem mumus csak azzal szoktak ijesztgetni olyanok akik sosem voltak bennfekvők. 3 hétig voltam bent igaz egy erre szakosodott klinikán és csak kellemes élményeim vannak.Rengeteget beszélgettünk a betegtársakkal és még szinte barátokra is tettem szert. A kórisme? Az amiben most te vagy. Amennyiben írsz és addig is van valami célod én elolvasom s ha tudok segítek.
2014. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Talán a sors akarta így, hogy utolsó pillanatban meglássam a kérdésed, ugyanis előre nem belátható ideig nem fogok internet közelébe jutni.


Említetted, az ima és a pozitív gondolatok segítettek a legtöbbet. Ez azért van, mert egy nagyon erős és rád negatív hatással lévő szellem szállt meg. Keress egy hiteles médiumot aki képes elzavarni őt, és a depresszió, öngyilkosság utáni vágy, az hogy akaratlanul eltaszítasz magad mellől mindenkit, el fog tűnni.


Hasonló cipőbe járok, csak én előbb megtudtam mint te, hogy valójában mitől is fordul meg folyton a fejembe a saját életem elvetése. Persze én a könnyebb utat választom, de neked semmi szükséged rá.


Ha gondolod dobj egy privit, holnap este még egyszer felnézek. Fontold meg mit kérdezel, mert utoljára fogok válaszolni.

2014. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
igaza van annak kai azt írta,hogy ez a "feladatod". Én arra jöttem rá, hogy az előző élet miatt bűnhődök.Most nem írom le hogy hogy,és miképpen jöttem rá,de így lehet.
2014. aug. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Ez a depi dolog is olyan, mint az alkoholizmus. Minél inkább elsüllyed benne az ember, annál nehezebb kijönni belőle.


Nem javasolnám egyik irányt sem, amit felvázoltál. Vallásos közösségbe egészséges lelkülettel menj, mert ha csalódni fogsz, akkor tovább zuhanhatsz...Az ezoterikát sem depressziósoknak találták ki, egy eleve vesztes helyzetből nem áll fel senki egyedül.


A depresszió ellenszere a szerető közeg. Szörnyen egyszerű a gyógyszer, emberi közösségeket keress, ahol kommunikálsz, ahol kibeszéled magad és ahol érzed, hogy szeretnek. Ha beteg vagy, akkor a pszichiátria is jó hely, mert ott láthatsz olyat is, aki már nagyon beteg és az is jó visszahúzó erő lehet. Hasonlók között szabadabban társalog az ember, mert nem fél a másik ember ítélkezésétől, hiszen neki is hasonló a problémája...


Két dolgot tudok ajánlani, amit napi rendszerességgel fogyassz, a banán és a méz. A méz + fahéj összerázva két deci vízben(üvegben), annak ellenére vitalizál, hogy lekiekben nem tudsz pozitív energiát gyártani(ilyenre is van mód, de ez yóga, és nem ebben az állapotban kell elkezdeni). Valamint igyál lúgosító teát, mert a savas szervezetre minden betegség sokszorosan tud hatni...


Amennyiben érdekel, akkor leírom. Van még egy légzéstechnikai módszer, amivel egyszerűen tudsz boldogságenergiát generálni, ha nem is sokat, de arra elég, hogy a mélypontokról visszahúzzon...

2014. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
NE fordulj médiumhoz, vagy bárkihez aki ezotériával, okkult dolgokkal foglalkozik!!! Nekem elhiheted... Én is ezt tettem és három évem ment rá mire valahogy összeszedtem magam. Privátban beszélnünk kellene. :)
2014. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 homo ludensz ***** válasza:
Ne forduljon bárkihez is aki ezotériával foglalkozik? A depresszió a lélek (psziché)betegsége és legalább annyi botcsinálta pénzéhes pszichológus van mint amennyi hozzá nemértő önjelölt "lélekgyógyász" akit nevezhetünk ezoterikusnak is. A kettő aztán köpköd egymásra és középen meg ott a szenvedő beteg.
2014. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Hogy vagy?
2015. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!