Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segíthet még rajtam valami?...

Segíthet még rajtam valami? Keresztény hit vagy ezotéria?

Figyelt kérdés

Évek óta depivel kűzdök. Amit szeretnék azt nem érem el szinte soha.

Rengeteg szakembernél jártam már:pszichológusok,életvezetési tanácsadó,fejlesztő pedagógus,sikerkönyveket olvastam,gyógynövényeket szedtem,leírtam,h sikeres vagyok stb,Istenhez imádkoztam,járok gyülekezetbe is.Eddig az ima meg pozitív mondatok segítettek a legtöbbet,de ez is csak ideig,a többi semmit sem ért.

Lélekben gyerek vagyok ugyanis nincsenek barátaim,kapcsolatom nem volt soha.

Két munkahelyem volt eddig,de a problémák miatt,hiába igyekeztem nem tudtam megmaradni.

Nagyon akarok élni,dolgozni,de hiába megyek interjúkra nem kapkodnak értem.

A kevés ismerősöm szinte mind magára hagyott.Nem is gondoltam volna,h kerülhetek ilyen helyzetbe.Az állapotom folyamatosan romlik otthon vagyok,lassan már az ágyból sincs erőm kikelni,kezd komolyra fordulni a dolog.

Tegnap jártam pszichiáternél erős gyógyszert írt fel...

Sokat gondolkodok azon,h megölöm magam,egyre sötétebben látok mindent.Kezdek teljesen bedilizni.

Utolsó reményem Isten,vagy az ezotéria.Istenhez imádkoztam és csak rosszabb lett ez elég aggasztó.Kineziológiában és Bach virágterápiában gondolkodok.Ezzel az a bajom,h azt mondták,h az ezoterikus -eféle dolgok még mélyebbre taszítanak.Lehet,h jobban érzem magam,de az életem más terén nagy baj történik,vagy annyira magam alá kerülök,h pszichiátriára kerülök.

Nagyon szenvedek ez így nem mehet tovább.



2014. aug. 8. 20:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm megvagyok.
2015. márc. 19. 20:57
 12/15 anonim válasza:
bővebben? SIkerült kilábalni a gödörből? :)
2015. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
jársz valhova? Párkapcsolat? Érdekel, azért kérdezem
2015. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Szia!


Amiután kiírtam a kérdést egy ideig jobban lettem majd megint rosszul.Kb 2 hónapra rá megint jobban.Igen járok gyülekezetbe,próbálkozok barátkozgatni.

2015. márc. 23. 18:30
 15/15 A kérdező kommentje:
Párkapcsolat nincs kilátásban sem.
2015. márc. 23. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!