Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám JÓL alkalmazni...

Hogyan tudnám JÓL alkalmazni a vonzás törvényét?

Figyelt kérdés
Próbálkozom vele, de mindig rosszul. Pl szeretnék egy farmert..kitalálom, hogy milyet. Erre találok, de nem a méretembe. Vágyok valamire, megtörténik, de olyan emberrel, akit nem szeretek. Miért van ez? Most ezek kis buta példák, de először kis dologgal kell próbálni, nem? Hogyan csináljátok (aki szokta ) egyáltalán bejött valakinek? Köszi
2014. szept. 17. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Lágyvassal és jó erős mágnessel.

.

Ha "bevonzod" a megfelelő pl. farmert, mire bevonzod a rávalót is, más már rég megvette.

Ő ugyanis nem a vonzás törvényével csinálja, hanem a meglévő pénzével egyszerűen megvásárolja.

2014. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

A vonzás törvénye nem más, mint puszta szerencse. De ha azt akarod, hogy hasonlóan érveljek:

valószínű azért nem működött adott esetekben a vonzás törvénye, mert a sors úgy akarta, hogy ne a tiéd legyen pl. az a fari.


Visszatérve: mindent meg lehet magyarázni, de vonzás törvénye nem létezik. Csak véletlenek és szerencsék.

2014. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tehát csinálj amit akarsz, mert a sors úgyis eldönti mi jó neked és mi nem? Mi értelme így gondolkodni, cselekedni vagy akármi? Igen pénz is kell a farmerhez, volt is nem az a probléma :)) Annyit hallok róla gondoltam valakinek működik is.
2014. szept. 17. 20:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Olvass itt körbe és rá fogsz jönni hogy nem működik senkinek :D
2014. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#2 vagyok:

Ööö...igen :D Na de most akkor kicsit hosszabban leírom az én meglátásomat:

én pl úgy gondolkodok néha (bár sajnos sokszor magam se hiszek benne), hogy azért tartok most ott, ahol tartok, mert a sors így akarta.

Pl.: a nem megfelelő matek tudásom miatt nem kockáztattam meg a főiskolát. Pedig győzködtem magamat, hogy jaj majd beletanulok, de inkább helyette elmentem egy OKJ képzésre, és jelenleg több mindent értem el azzal, mint ha főiskolára mentem volna.

Lehet mondani, hogy "ezt nem tudhatod", de ha felsorolnám, hogy mi mindent elértem, hol jártam, és milyen kapcsolatokra tettem szert, vagy hogy milyen munkáim voltak a szaknak köszönhetően, akkor belátnátok, hogy ez nem jött volna össze főiskolán.


Meg tényleg nagyon sok ilyen dolog történt/történik velem, amire azt mondom, hogy valószínű a sors akarta, hogy így legyen. Nem is tudok mondani olyan dolgot, ami megmagyarázhatatlanul történt volna velem. Minden fontosabb döntésnek, ballépésnek, hibának, csapásnak, problémának oka volt.


Lehet, hogy amit most mondok nagyon vallásos, vagy nem is tudom milyen dumának hangozhat (pedig nem vagyok az), de valahol hiszem, hogy minden fontosabb történésnek az életben, minden mérföldkőnek oka van. Röviden: semmi sem történik ok nélkül.


De visszatérve a te kérdésedre: a vonzás törvénye nem a te akaratodtól függ. Nem tudom hallottad-e már azt a kínai mondást, hogy mindenki egy láthatatlan fonállal van hozzákötve az ő életét érintő dolgokhoz. A fonál megnyúlhat, de el sosem szakad.

Gondolj bele, ha te megtudtad volna venni a farmert, és találsz a méretedben, akkor lehet, hogy ezt a kérdést nem írtad volna ki ide, mert nem is foglalkoznál vele, és nem kaptál volna rá ilyen kimerítő választ tőlem, amivel lehet felkeltettem az érdeklődésedet a téma iránt, majd lehet, hogy nekem köszönhetően lesz belőled filozófus, vagy akármi.

Jó, ezek csak felvetések, de biztos érted már mire akarok kilyukadni :)

2014. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Haha na ja..:D Most akkor az a lényeg szerinted, hogy törődj bele a sorsodba? Akkor azt teszek amit akarok..mindegy, mert úgyis elvan döntve az életem? Ezt valahogy én nem tudom elfogadni, bár biztos van nekem is olyan dolog az életemben vagy volt, amire azt kéne mondanom, hogy a sors keze van benne :) Hogyha bele törődöm, hogy ez a helyzet, mert ez a sorsom, akkor nem is lesz jobb! Mi értelme így bárminek is az életben? Nem tudom, valamiért nem hiszek ebben. Ettől még a vonzás törvényébe sem feltétlen, de azért megért volna még egy próbát :D
2014. szept. 19. 15:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy törődj bele. Ugyanúgy állíts fel célokat, ugyanúgy alakítsd a dolgaidat, de valamilyen szinten hagyd magadat sodorni az árral.
2014. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Minek legyen célom, hogyha nem érhetem el? Semmi értelme.
2014. szept. 20. 18:02
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz elérhető célokat kitűzni magad elé, akkor nyugodj bele a megváltoztathatatlanba:

.

Ismered ezt a keleti mondást:

" A leghosszabb út is egy apró lépéssel kezdődik!"?

2014. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Olyan célokat nem fogsz felállítani, amiket te is tudod, hogy nem fogsz elérni. Ahhoz, hogy a sors 'vezéreljen', neked is kell irányítani az életedet.
2014. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!