Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok, hogy az...

Nem gondoljátok, hogy az emberek saját maguk sem hajlandóak a tudat szint emelésre?

Figyelt kérdés

Foglalkoznak egy mobil telefonnal iphone 6 ossal.Számomra nem több egy mobilnál amelyen ha valaki keres akkor felveszem s beszélek vele.De annyit és úgy körülrajongva,hogy az már beteges.

Nemhiszem el valakinek-valakiknek ez a legfontosabb dolog.

Bezzeg ilyenről cikkeznek mindenhol de arról,hogy ki milyen értelmeset alkotott az emberiség érdekében senkit sem érdekel s nemis foglalkoztat a kérdés senkit sem.

Sajnálom a tudatilag ezen a szinten lévő embereket akik ilyen idiótaságnak élnek, s ezért képesek magukat mégtöbb munkába hajszolni,mellőzni a természetet,a világ szépségeit,az ember társaik figyelmen kívül hagyását csak a mobilt nyomkodva vannak.


2014. szept. 22. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A többség már nem ember, hanem gép, robot.
2014. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt is sajnálom, hogy ezt sajnálod. Nem is kell velük foglalkozni, régen is voltak beszűkült emberek, most többen vannak. A saját életedet te éled, és nem jó, ha ilyenek miatt aggódsz, inkább nézegesd a virágokat és a tájat, én is azt teszem. :)
2014. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az sem szó-szoros értelemben a tudati szint emelése amiről te beszélsz!


De ha már itt tartunk: nézd meg hogy hányan foglalkoznak az ezo-spiri területen befelé figyeléssel, terápiával és valódi meditációval és hányan gyors eredményeket megvillantó mutatványokkal.

2014. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom igen miről írsz! Egyrészt azért csinálják úgy ahogyan mert az emberek felől arra van kereslet. A valódi tanokat és a befelé fordulást mellőzzik nehogy már megismerjék jobban magukat s akkor lekellene tenni egy álarcot a sok közül amit viselnek.
2014. szept. 23. 08:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne sajnáljad a mobil gombjait nyomkodókat!

Több jelentése is lehet:

- metrón: ne szóljon senki hozzám, elfoglalt vagyok!

- általában: lám, én milyen fontos ember vagyok,állandóan bizgetnem kell a telefont!

- a legtöbb: szellemileg ott van, hogy ez kielégülést okoz neki.

2014. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!