Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ebből a helyzetből vajon mire...

Ebből a helyzetből vajon mire következtethetek a saját adottságaimat illetően, ha még az olyan lányok sem mondanak nekem igent, akik nem is olyan nagyon szépek, akik be sem jönnek annyira?

Figyelt kérdés
Sokáig próbálkoztam szép lányoknál, nem jött össze soha, csak visszautasítás, ezért lejjebb adtam az igényeimet... de ők is folyton kikosaraznak... egyetemet végzek, naponta edzem, sportolok, ambíciózus vagyok mégis akkor egyszerűen hová adhatnám még lejjebb? Próbálkozzak 20on éves létemre 50 év feletti nőknél vagy ...?

2014. jún. 15. 23:04
 1/8 A kérdező kommentje:
már nem is merek olyan lányoknál próbálkozni, aki tetszene, úgyhogy nem tudom mi lehet a baj, leadtam a szintet...
2014. jún. 15. 23:06
 2/8 anonim válasza:
Ha az ötven év felettiekre van ingered, hajrá, de szerintem semmiképp :D Hol ismerkedsz? Mit sportolsz, illetve hová jársz sportolni? Ismerkedsz neten is, vagy csak személyesen szoktál?
2014. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Különben ijesztően ismerős a szitu, én már egy ideje nem nyomulok senkire, viszont betalál párszor ilyen-olyan érdekes csaj, aztán elvagyunk, mint a lekvár.
2014. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mindenhogy ismerkedem :) személyesen, neten mindenhogy több száz lánynál próbálkoztam és nincs ingerem 50 felettiekre, de azokra a fiatal általában csúnyább lányokra se akiknél próbálkozom, de barátaim azt mondják h túl szép lányoknál próbálkoztam azért nem sikerült soha, ezért gondoltam lejjebb adom és akkor nem próbálkozom nekem tetsző lányoknál
2014. jún. 15. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok...
2014. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de am már gyakorlatilag csak az a szint maradt, amilyen lányokkal még a szex se menne, mert egyszerűen nem vonzóak minimálisan sem XD tehát nem is értem milyen kapcsolat lehetne ez így, de nekem már mindegy sokszor úgy érzem
2014. jún. 15. 23:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs jó kisugárzásod gondolom. Görcsös lehetsz, és túlmisztifikálod a p inát. Tuti szétjátszod magad egy nő előtt és nem mersz magad lenni.
2014. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
adtam én már magam főleg eleinte majd próbálkoztam pick up artistos PUA cuccokkal... no success
2014. jún. 15. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!