Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a túlvilági...

Mi a véleményetek a túlvilági (halál utáni) létről?

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 15:07
1 2 3
 1/22 Spilerke ***** válasza:
35%
Az, hogy nem létezik, ezt én mondom, aki már meghalt.
2014. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nincs halál utáni élet.

Azt hihetőbbnek tartom valamivel, hogy amint valaki meghal, a teste halott lesz ugyan, de a lelke átköltözik egy épp akkor megszületett csecsemőbe(persze teljesen üresen, tehát előző életből semmi nem marad meg).Tehát reinkarnálódik.

2014. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Ozmium42 ***** válasza:
0%

Nem létezik. Ez a véleményem szkeptikusként, és ráadásként itt van még két bibliai idézet:


„Mert az élők tudják, hogy meghalnak; de a halottak semmit nem tudnak, és azoknak semmi jutalmuk nincs többé; mivelhogy emlékezetük elfelejtetett. Mind szeretetük, mind gyűlöletük, mind gerjedezésük immár elveszett; és többé semmi részük nincs semmi dologban, amely a nap alatt történik… Mert semmi cselekedet, semmi okoskodás, tudomány és bölcsesség nincs a Seolban [sírban], ahová menendő vagy” (Préd 9:7-8,12).


„Úgy fekszik le az ember és nem kél fel; az egek elmúlásáig sem ébrednek, nem költetnek föl az ő álmukból… Ha tisztesség éri is fiait, nem tudja; ha megszégyenülnek, nem törődik velük” (Jób 14:12,21).

2014. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A jelek arra engednek kovetkeztetni, hogy nincs halal utani elet.... Hit van csak, a hit abban, h van halal utan vmi...de ezt nem lehet bebizonyitani
2014. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Legoman ***** válasza:
63%
Van halál utáni élet. És valóban újjá is születik az ember, de nem rögtön mihelyst meghal. Az hogy nézne már ki. :D Meghalsz és már másik testben is vagy rögtön.
2014. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
én nem tudom, de az szerintem jobb kérdés, hogy van-e élet a halál előtt.
2014. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én megtudom, ha van halál után élet, de a sok abban hívő soha nem, hogy nincs!

.

Ha van halál utáni élet, akkor van-e egyáltalán halál?

Mit csinál a lélek a halál után?

"Csak úgy elvan", lépkedve egyik felhőről a másikra? Néha visszajár kisérteni, legjobb szórakozásának az élők ijesztgetését tartva? Ha nem anyag, akkor hogyan jelenik meg, energia, hogy nem bolondítja meg a sokkal kisebb energiát kimutató műszereinket? Ha anyag, hogyan közlekedik keresztül-kasul vastag falakon?

2014. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Spilerke ***** válasza:
51%
Az a helyzet, hogy a tudományos kísérletek is jól bizonyítják, hogy a halál-közeli élmények alatt az agy miként reagál az oxigénhiányos állapotban. Például az agyban nem jut elég oxigén, mivel a szív megszűnik verni nem pumpálja a vért. Ezen okokból és az agyban végbemenő folyamatok miatt hallucinál az ember, és lát fehér fényeket, tehát semmilyen bizonyíték nem utal a túlvilágra, a halál utáni létre.
2014. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Addig erre nem tudok válaszolni amíg élek, de ha majd odaát leszek, akkor megírom. :-)
2014. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#Spilerke


Olvass egy kicsit többet a halálközeli élményekről.

2014. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!