Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Te mitől érzed/éreznéd, hogy...

Te mitől érzed/éreznéd, hogy az életed és a halálod nem volt/lesz hiábavaló?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 08:29
 1/9 Napfonat ***** válasza:
Ha teljes életet éltem volna, amely elégedettséggel töltött volna el.
2014. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kissé félreértelmezem a kérdést, na de azért leírom ami eszembe jutott. Nos én úgy érzem akkor nem lesz az életem hiábavaló, ha sikerül családod alapítanom, és lesz egy gyerekem, akinek meg tudok adni mindent, és sikeresen fel tudom nevelni. Számomra ez a legfontosabb az életemben. Halálomban, hát ha úgy halok meg, hogy azzal másokon segítsek. Pl kocsi elé ugrok, hogy megmentsek vele valaki mást, mint egy gyereket aki kifutott az útra, vagy egy barátomat, szerettemet. Illetve ha halálom után a szerveim fel tudják használni, hogy mások életét megmentsék vele.
2014. aug. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem követem el ugyanazokat a hibákat, mint előző életeimben vagy legalább hamarabb leküzdöm őket.

Ne adj isten az álmokat megvalósítom. Ha változtatni tudok magamon.

2014. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyik élet sem hiábavaló, minden élet egy tapasztalat. Még az is amivel nem akarok azonosulni, de ott van előttem példaként.. Ettől olyan (néha azt mondom fura) és csodás ez a világ. De hogy válaszoljak kicsit földhöz ragadtabban is a témához, akkor érezném hogy nem volt az életem hiába való, ha megérteném az életet, és megtanulom szeretni. Minden nyűgjével és jóságával együtt. Valamint mindig feltétel nélkül segíteni másokon, amennyire egészséges, és amennyire nem használnak ki, csak annyira hogy jobbá tegyem a világot. Valamint ne legyenek negatív gondolataim. SOHA! Na akkor hasznos tagja leszek/vagyok/voltam az életnek.
2014. aug. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csakis onnan hogy Isten szeret, és visszaigazol.
2014. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja vagy onnan is hogyha jobb leszek, mint régen, nem számit milyen dolog az csak nekem tetszen, és én érjem el, törjek át valami korlátot és szabad lehessek xD
2014. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
magyarul fejlödök :)
2014. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól amit teszel.
2014. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Firedoom ***** válasza:
Attol lesz ertelme, ha masoknak segitek.
2014. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!