Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ismeritek Avatarát? Láttátok...

Ismeritek Avatarát? Láttátok már valamelyik előadását?

Figyelt kérdés
A youtubon láttam pár előadását,és meg kell mondanom nagy hatással voltak rám.Sokmindenre választ kaptam,szinte megvilágosodtam.Volt valaki,akire még hasonlóképp hatással volt ez a csodálatos okos nő?

2014. okt. 9. 21:17
1 2
 1/16 Ozmium42 ***** válasza:
39%

Akiről szó van, az Bácsfi Diána, a zsidó náci (bocsánat, nem tudtam szebben megfogalmazni)


[link]


[link]


Az értelem süt róla, amilyen fejeket vág, és ahogy a nézeteit kiválasztja. Most éppen nem náci, hanem ősmagyar ezo guru, na bumm.

2014. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
36%
Ismerem. Nem szeretem az előadásait. Nimródot is úgy állítja be, mint aki a világ megmentője volt, és hogy tőle származunk, közben pedig egy kegyetlen gyilkos volt, aki a Sátánt szolgálta. Neki emelte a babiloni tornyot.
2014. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Avatara benn van a top 10 legszánalmasabb és legeltévelyedettebb teremtmény között, akit valaha láttam.


>csodálatos okos nő


LOL, akkor te valaki mást láttál, nem Avatarát.


Ha esetleg most ilyenekkel jönnél, hogy "csak irigykedsz", "nem értesz hozzá" vagy "magadból indulsz ki", akkor ne fáradj, kérlek. Szükségtelen.

2014. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok én senkit támadni,mindenkinek meg van a saját véleménye,3-4 előadást hallgattam végig,és sok érdekes dolgot mondott,lekötött.Én nem tudtam hogy a mi volt a múltjában,és miket tett.
2014. okt. 10. 13:40
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
#4: Rendben, akkor maximális jóindulattal és segítőkészséggel mondom neked, hogy Avatara irtózatos baromságokat beszél. Ha érdekesnek is tűnnek a témái, akkor is keress nála sokkal jobb forrást, és mindenképp élj extrém kétkedéssel, amikor hallgatod. Tudom, ezek izgi és szimpatiku témák, és vannak benne itt ott igazságok és féligazságok, de alapvetően badarság, amit mond.
2014. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudtok valami jobb forrásokat,hasonló témákkal kapcsolatban?
2014. okt. 10. 14:20
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

az a nő egy LOL, nem érdemes rá időt pazarolni.

Kivéve ha szuper képességet fejlesztettél ki az igazság morzsák gyűjtésére.

2014. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
ja,az apja meg magasrangú kommunista titkosügynök volt,valószínűleg a kislányát is felforgatni teszik hol ide hol oda.Most éppen Erős Diánának hívják é újságíróként is tevékenykedik. Mint egy kaméleon.
2014. okt. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
51%

Villás Béla, Balogh Béla, Dr. Domján László, Eckhart Tolle


Ennyit tudtam fejből. Ők tényleg megérdemlik a figyelmet.

2014. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
33%
Ja és persze Csernus...
2014. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!