Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Új ház, állandó veszekedések,...

Új ház, állandó veszekedések, lehet szellem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Lenne egy olyan problémàm hogy a pàrommal kb 2-3 hónapja költöztünk új hàzba és azóta kb majdnem minden nap veszekszünk és sokszor van hogy külön is alszunk.Elötte nem volt ilyen.Sokszor úgy gondolom mintha valami befolyàsolná a közérzetem-hangulatom ebben a hàzban mert amikor valamerre elmegyünk ott semmi probléma nincs csak mikor màr pár óràja itthon vagyunk...Mondták màr nekem, hogy lehetséges hogy szellem lehet a probléma a negatív dolgok miatt.Itthon sokszor fàradt is vagyok és van hogy munka utàn délutánokat is áttudok aludni és elötte nem voltam ilyen.Hiszek is ebben meg nem is.Ti mit gondoltok erről? :( Mit lehet ez ellen tenni? :( Előre is köszönöm a vàlaszokat.
2014. okt. 19. 22:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
86%

Ez nem feltétlenül szellem, hanem egy negatív energia ami az előző lakóktól maradt ott. Morfogenetikus mezőnek is hívják.

Tisztíts teret el fog tűnni és jobb lesz.

2014. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megtudnàd nekem írni, hogy hogyan tisztítsak teret?Nem értek ezekhez a dolgokhoz.
2014. okt. 19. 22:48
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Semmi szellem nincs, a morfogenerikus hablatyot meg ne vedd komolyan. A legcélszerűbb mondjuk a férjeddel megbeszélni a dolgokat, nem ezoterikus csalóknak adni a pénzt "mezőtisztításra".
2014. okt. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
25%
Utolsó, szerintem te maradj csak az anyagba süllyedve! Kérdező, ehez nem kell pénz, te magad is meg tudod csinálni ingyen. Privátba holnap leírom!
2014. okt. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm.
2014. okt. 20. 05:33
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Figyeld meg azt, hogy legtöbbször melyik helyiségben vagytok, amikor kirobban köztetek a vita. Meglehet hogy elég 1-2 szál gyertya elégetése is abban a helyiségben, ha mégsem, akkor csináljatok ott egy u.n. "tisztasági festést".
2014. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

6-os vagyok!

Még nézz körbe, van-e valahol a közelben kaktusz, vagy valami hegyes, kiálló sarok, egyéb kiszögelés???

Nem feltétlenül az előző lakók által vissza-hagyott negatív energia, meglehet, hogy építészeti okok miatt a feng-sui szerinti energia-áramlás akadályozása, de lehet az épület alatt ott akár "vízér" is... esetleg éppen ott, ahol az ágyatok van. A sorozatos kialvatlanság stb. stb. is okozhat feszültséget, ingerültséget...

2014. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Szentelt gyertyát gyújts meg.
2014. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Úgy van, fogd a szellemekre.
2014. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát a nappaliban van nekem egy aloe vera virágom és a nappalit pàr napja festettem át.A nappaliban meg az ebédlőben vagyunk a legtöbbet.Már amikor megyünk haza akkor elkezdek feszült lenni a leg apróbb dolgok miatt és amikor haza érünk akkor meg robbanunk kb.Az ágyunkat amin alszunk azt a volt tulajoktól vettük egy egyszerű kinyitható kanapé eleinte kényelmes volt aztàn fájt a derekunk utàna raktam rá matracot és megint 1-2 hétig jó volt most meg megint kénnyelmetlen.
2014. okt. 20. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!