Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Új ház, állandó veszekedések,...

Új ház, állandó veszekedések, lehet szellem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Lenne egy olyan problémàm hogy a pàrommal kb 2-3 hónapja költöztünk új hàzba és azóta kb majdnem minden nap veszekszünk és sokszor van hogy külön is alszunk.Elötte nem volt ilyen.Sokszor úgy gondolom mintha valami befolyàsolná a közérzetem-hangulatom ebben a hàzban mert amikor valamerre elmegyünk ott semmi probléma nincs csak mikor màr pár óràja itthon vagyunk...Mondták màr nekem, hogy lehetséges hogy szellem lehet a probléma a negatív dolgok miatt.Itthon sokszor fàradt is vagyok és van hogy munka utàn délutánokat is áttudok aludni és elötte nem voltam ilyen.Hiszek is ebben meg nem is.Ti mit gondoltok erről? :( Mit lehet ez ellen tenni? :( Előre is köszönöm a vàlaszokat.
2014. okt. 19. 22:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet szellem, de az is lehet, hogy rossz helyen van a ház.Ez utóbbi megmagyarázná azt is, miért fáj az ágyon mindig a derekad, hiába vettél matracot.Erős negatív sugárzások lehetnek abban a házban, ilyenkor az ember megnyugszik, feltöltődik, ha kimozdul onnan.Ha egy ház rossz helyen van, a benne lakók nem szokták általában ilyen hamar érezni a romboló hatást, sokszor 1-2 év is eltelik, mire állandósulnak a"tünetek".Nálatok meg szinte azonnal.Olvasgass radiesztéziával foglalkozó oldalakat, ott lehet, hogy ráismersz a problémádra!
2014. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Elmagyaráznád nekem a #10-es hozzászólásodban említettek összefüggéseit?

(Aloe vera a nappaliban, a nem régi átfestés és a veszekedős hangulatod közti összefüggésre gondolok.)

Ha a neten nem találod a megoldást, vagy netán annyit találsz, hogy nem tudsz közülük választani, hívj "hozzáértőt" aki radiesztéziával foglakozik.

Vedd azért figyelembe, hogy neki is szüksége van kenyérre, ezért nem dolgozik ingyen.

Azt is vedd figyelembe, hogy kell neki is kenyérhez való, ezért nem kis pénzért dolgozik.

2014. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
...és azt is vedd figyelembe, hogy csaló mind.
2014. okt. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"...és azt is vedd figyelembe, hogy csaló mind."


És ezt a legjobban azok tudják, akiknek fingjuk sincs az egész témához, igaz??

2014. okt. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!