Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a különbség az asztrál...

Mi a különbség az asztrál utazás és a testkilépés között?

Figyelt kérdés
pl. hogyan lehet tudatosan asztrál utazni vagy csak simán kilépni a fizikai világba?
2014. nov. 17. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
asztraltesteben utazik az ember az asztralvilagban. nem a fizikaiban.
2014. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Bemásolom egy korábbi válaszom, majd a kérdést is kikeresem és belinkelem.


3 fajta asztrál utazás van.

Asztrál testben az asztrál térben való utazás

Asztrál testben az asztrál sík és az éter sík határán lenni

Valósidejű, étertestben végrehajtott "utazás", az éter sík és asztál sík határán(álomsíknak is lehetne nevezni , bár elég sok szintje van).

Az első szint a legkönnyebb, általában a legtöbb embernek kisebb nagyobb gyakorlás után ez sikerül is.

A másodikat már sokkal nehezebb elsajátítani, mondhatni arra inkább több évnyi tudatos rákészülés kell.

A harmadik az amit némelyik buddhista szerzetes vagy a dalai láma tud művelni, lényegében az éterenergiával manipulál, ilyenkor az arra érzékenyek egy szellemszerű testet is érzékelhetnek, ami a fizikai testéből kijön ilyenkor.

2014. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2014. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Erdekes amit irsz errol a 3-fajta dologrol. honnan vannak az informaciok, megtudhatnak tobbet is?
2014. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sokat olvasgattam a témában.
2014. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor a testkilépés vagy testen kívüli élmény és az asztrál utazás közt nincs különbség? Csak mert valahol azt olvastam hogy a sima testkilépés (ami akár spontán is megtörténhet) az a fizikai világba történik és az árnyéktestem vetül ki. Ez így van vagy ez hülyeség?
2014. nov. 18. 09:35
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
Remélem, azért az mindenkinek nyilvánvaló, hogy amit a #2-es ír, az mese habbal. Álomsík? Asztráltér, asztrálsík? Étersík? Hagyjuk már, nem fantasy világban élünk. Irigylem a könnyedséget, amivel ilyen határozottan tudnak ekkora baromságokról beszélni.
2014. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Én meg sajnálom az ilyen lelki nyomorékokat, mint te!
2014. nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem értem minek kell ideírni, vagy mit keresel egyáltalán ezo témában, ha nem hiszel benne.

utolsó válaszoló esetleg az előző kérdésemre nem tudod a választ?

2014. nov. 18. 13:18
 10/16 anonim ***** válasza:

>Én meg sajnálom az ilyen lelki nyomorékokat, mint te!


Kitűnő ezós érvelés, jól mutatja a szintedet. Ha valaki nem hisz a bárgyú mesékben, és netán még át is lát a semmitmondó félrebeszéléseden, az lelki nyomorék. Gratulálok.


>Nem értem minek kell ideírni, vagy mit keresel egyáltalán ezo témában, ha nem hiszel benne.


Bármennyire rosszul esik a naiv kis lelkednek, vannak a tieddel ellenkező vélemények is. Ha nem veszed figyelembe, az a szíved joga. De ha csak megerősítő válaszokat vársz, akkor nincs értelme kérdezni.

2014. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!