Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt mar valaha olyan megerzes...

Volt mar valaha olyan megerzesed h biztosan tudtad es erezted, h osszejossz az illetovel a korulmenyek es minden logika ellenere?

Figyelt kérdés
Vegulis valora valt?:-)))

2014. nov. 18. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.Tetszett egy srác,de 8 évvel fiatalabb nálam.Csak egy kósza gondolatom volt vele kapcsolatban,mi lenne ha...

Most ő a férjem,együtt élünk és várjuk az első kisbabánkat:)

2014. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tokjo, es ezt az elejetol kezdve erezted? Marmint ugy ertem h vannak emberek akik remenyekednek, es vannak akik biztosan erzik h ez a dolog meg fog tortenni koztuk-en ez utobbi vagyok, viszont a korulmenyek egyaltalan nem idealisak viszont a szerelem kolcsonos es egyszeruen erzem, h osszejovunk:-)))))


Azt h mikor azt nem tudom, es azt sem erzem h utana mi lesz....de az maga, h osszejovunk ez nagyon erosen bennem van anelkul, h fokuszalnek ra. Fuggetlenul attol h hianyzik egyszeruen megis jol vagyok mert erzem h amikro keszen allunk ra akkor osszejovunk viszont ezt barkinek elmondom mindig ugy neznek ram mint egy UFO-ra:-)))))

2014. nov. 18. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, és össze is jött:D Sok sok év lett belőle:)
2014. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 HalandoVegtelen válasza:
En is ereztem mar igy, igaz csak 6 honap let belole, de ugyanennyi eve nem tudtam elfelejteni, es ha nem rontom el , tallan meg mindig egyut lenenk. Igy hta halgass a megereseidre, azok soha sem veletlenek, mindig teged szolgalnak es jo iranyt akarnak mutatni, legalabbis az esetek tobbsegeben :d... pont azzal rontotam el a vegen hogy nem hallgatam a megereseimre.
2014. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én elrontottam mindent amit lehetett de most màr könnyebb.lesz egy kutyàm aki talàn hoz egy kis boldogsàgot a napjaimba.a kutya az egyedüli aki önzetlen szeret nem kér érte cserébe semmit.

màr nem akarom hogy valora vàljanak az àlmaim..minden hülyeséget mögélàttam csak könnyebb legyen..és ez valoban működik..

de néha még gondolok rà vajon mire gondol ha nézi a vv t jelent e neki vmit.vagy a bb ből a nyelv korrepetàló tanàr hisz a való életbe az emberek is ilyen karakterek..életszagú ahogy mondanà.

tudni kell elengedni és megkapod elv nàlam nem működik..ha elengedtem akkor az azért van mert megutàltam..a fénykép tényleg segìtett hisz akit zavar elrejti de ez volt a cél..segìtett ha màr nem volt mersze elmondani bocs csak hitegettelek jàtszottam megfigyeltlek stb.

mindenki azt kapna az életől amit ad?-ìgy is fel lehet fogni hisz nekem is volt fényképem..

jobb tudatlannak lenni és a fejünk a homokba dugni..és nem a jeleknek hinni.

Régen agt se tudtam mik azok a jelek..de olvastam az ezot metudtam mi a meditàcko a csakra a bambusz a budha harmadik szem..-erre véletlen olyan mhelyem lett ahol a csaj ezo függö olyan a szobàja irodàja minden füstölőkkel teli szobrokkal ezo könyvekkel-csak nem magyar,meditácios cd stb..

sokszor amit olvasok vagy àlmldpk megtörténik később de màr tudom nem véletlen. Az egyik főnököm shembesitwttem egy fotoval ismeri e xy na ő nem tudott pokerarccal hazudni

2014. nov. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Leírhatatlan érzések kerítettek magába. Ez volt a vágyam, hogy vele legyek, meg is történt, de csalódtam. Ez a baj a vágyakkal. Rájöttem hogy nem ő az igazi, pedig mennyire akartam....
2014. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!