Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Éjszaka amikor asztrálutazáson...

Kovsa21 kérdése:

Éjszaka amikor asztrálutazáson veszek részt, egyre nehezebben tudok visszajutni a testembe. Amikor mégis, se mozdulni, se beszélni nem tudok. De ébren vagyok. Aki jártas már ebben (gondolom ritka az ilyen ember), tudna mondani lehetséges okot?

Figyelt kérdés
Komolytalanok ne, mert ez túl fontos.

#aztrálutazás
2014. dec. 26. 17:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik volt, csak eddig nem volt elég súlyos ahhoz, hogy figyelj rá.
2014. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Így is mondhatjuk, hiszen folyamatosan alakult ki ez a helyzet, és nem egyből.
2014. dec. 26. 17:56
 13/26 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem a kérdező állapota már régóta elég súlyos :)
2014. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

és megjött az ember, akinek karácsonykor is annyi élete van csak, hogy itt szóljon be a másiknak, tudatlanul :)

A kórházban dolgozom gyakorlatként, közben egyetemen vagyok egészségtudomány területen Köszi, hogy kérdezted az állapotom.

2014. dec. 26. 18:13
 15/26 Legoman ***** válasza:

Olvasd el ezt a könyvet, hátha van benne valami a védelmekről:

[link]

2014. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
6%

"(gondolom ritka az ilyen ember)" - hja viszonylag kevesebb az ilyen hülye.

sose térjél magadhoz az álmodból. jobb lesz így mindenkinek

2014. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"Amikor mégis, se mozdulni, se beszélni nem tudok. De ébren vagyok."

Ez alvásparalízisre utal. Ami nem ritka asztrál utazáskor.

2014. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

'hja viszonylag kevesebb az ilyen hülye.

sose térjél magadhoz az álmodból. jobb lesz így mindenkinek"


Majd a kórházban lévő beteg családtagodnak is mondhatom ezt, ahol dolgozom? :) Kár, hogy nem tudom ki vagy. Bár, nemhiába van az asztrális utazás.

2014. dec. 26. 21:08
 19/26 A kérdező kommentje:

Néha már rájövök, hogy erről talán beszélnem sem kellene. Egyszerűen éljen csak le az ember az életét tudatlanul, és mégis boldogan. Lehülyézik a másikat, de ha meghalna az egyik szülője, mit mondana? Örültem neked, de most már csá? Akik kipróbálták az asztrális utazást, láthatták a rég elhunyt családtagjaikat. De ti, kedves hihetetlenek... csak sírtok utánuk, de nem tehettek semmit. Ennyit akartam mondani az eddig lenézően kommentelő egyéneknek. De gondolom lesz még több...

Mi hülye emberek, kiknek élnie se kellene, láthatjuk a régi szeretteink, és mindenhez pozitívan állunk hozzá... ti pedig éljétek a hamis, boldog életeteket, miközben másokat próbáltok a nem tényszerű negatív hozzáállással tönkretenni. . De miután ti is ilyen hülyék lesztek a halálotok után mint mi, hallgassátok a rokonaitok kedves szavait, amit kapni fogtok tőlük.


"Azért boldogok a lelki szegények, mert tudatlanok"

2014. dec. 26. 21:19
 20/26 anonim ***** válasza:
44%

Testen kívüli élmény nincs, ellenben ilyen hallucináció van. Hallucináció, mert kísérleteknél a testet elhagyók sosem vették észre azokat a tárgyakat amik normál emberi szemszögből észrevétlenek voltak, pl. szekrény tetejére tett ábra. Szóval ne aggódj nem lesz nagyobb bajod, mint ami eddig is van. :)


Az meg hogy visszatérve se mozdulni se beszélni nem tudsz azért van mert alvási paralízised van, ami a bénultságon kívül egyébként pont hallucinációkkal pl. testen kívüli élménnyel jár.

2014. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!