Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtudnátok mondani képről...

Megtudnátok mondani képről hogy lehetséges fajtatiszta e a kutya? Labrador retriver

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 15:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
persze, ha linkelsz képet, amin rajta van a TK-ja, akkor 100 %-os pontossággal megmondom, hogy fajtatiszta
2014. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
TK ja nincs, a szülőknek sincs, de elkönyvelték fajtatisztának. küldj e-mail címet és küldöm a képet
2014. aug. 30. 15:45
 3/19 sippara ***** válasza:
61%
Akkor mi a kérdés? Van egy kutyád, aminek ELVILEG az apja és az anyja is hasonlít egy labradorra - mármint szerinted, meg a gazdájuk szerint, egyik sem jelent semmit -, gyakorlatilag meg keverék. Két keverék kutya kölyke lehet-e fajtatiszta labrador? Hát nagyon meglepődnék.
2014. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

Ha a szülőknek sincs TK-ja, akkor még a fajtajellegű keverék is kétséges. Valószínű egy Labrador keverékről van szó.

Egyébként ha egy kutyának nincs törzskönye az NEM fajtatiszta. Még akkor sem ha annak néz ki! :)

2014. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem keverékek, tudják a családfáját csak nem lettek TKzva,
2014. aug. 30. 15:50
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod a választ akkor minek tetted fel a kérdést?

Fajtatiszta az aminek törzskönyv igazolja a felmenőit. Nyilván ha tényleg nem került bele másik fajta kutya a családfába, elvileg akkor is fajtatiszta, de mivel törzskönyv nélkül ezt semmi nem igazolja, így semmi bizonyíték nincs arra, hogy soha nem volt másik fajta az ősei közt. Vili???

2014. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fajtajellegű keverék.
2014. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 sippara ***** válasza:
84%
Igen, és a szaporító vezeti otthon magának kockás füzetben immár 6 generáció óta. Én meg a Dalai Láma vagyok.
2014. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"csak nem lettek TKzva,"


...na ezen a ponton váltak keverékké.

Innentől ha fejre állsz, se lesz fajta tiszta.


Ez meg hogy "elkönyvelték fajta tisztának" Kik? :D A szomszéd Józsi bácsi?


Ha van rá fél milliód, akkor egy genetikai vizsgálattal bizonyítható a fajta tisztasága, bár miután gyakori fajta, még akkor is kétséges, hogy kennel nevet kaphat.


Ezen kívül egyetlen elfogadható bizonyíték van a származására. Ha van TK fajtatiszta, ha nincs, nem az.

Nem kell túlbonyolítani, ez ennyire egyszerű.

2014. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

"nem keverékek, tudják a családfáját csak nem lettek TKzva"


Én is az angol királyi család tagja vagyok, igaz nincs róla papírom meg semmi bizonyítékom, mert nem lett kiállítva, de tudom én a családfámat fejből is.

(gondolom akkor ezt is elhiszed, igaz?)

2014. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!