Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellemek és kísértés?

Szellemek és kísértés?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt hunyt el az utolsó nagyszülőm, a nagymamám. Engem apa elvitt a háziorvoshoz, addig anyukám kimerültségben visszaaludt. A nagyi kórházban halt el, és anyukám azt álmodta, hogy nagyim illetve jó pár szintén már nem élő rokonunk a házunkban voltak, nagyim rózsát akart elosztani, mondván, hogy ő már nem fog tudni ezután semmit sem adni. Rá egy órára már telefonáltak a kórházból. Ma hajnalban miután anya visszajött a wc-ről, még ébren volt és hallotta, mintha valamit lelöknének a polcról, de semmi sem esett le, illetve hallotta nagyim lépéseit egy pár percig. Apukám éjszakás volt. Én aludtam és csak reggel sorolta anya, hogy hajnalban mi történt vele. Most meg félek elaludni. Nagyim kísérteni fog??? Vagy csak bebeszélem magamnak?
2015. febr. 8. 00:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet a kategória nem jó, de most ide sikeredett...
2015. febr. 8. 00:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mindig lépnek azonnal tovább a lelkek, van hogy egy ideig még itt maradnak, viszont ha bezárul az átjáró akkor végleg itt maradnak míg nem segítik át őket. A zaj amit képesek okozni, tegyük fel levernek a szobádba egy könyvet, az asztrálon megtörténik, annak a hangját hallod.
2015. febr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!


Az a baj, hogy én alapjáraton felriadok mindenre éjjel, mindig a frász tör ki, a legkisebb bogármászást is meghallom. Előfordult már, hogy már akkor is hallottam, utólag kiderült, hogy anyukám is hallotta, ahogy a folyosón lépked nagyim, pedig akkor még nagyon frissen került be a kórházba, de azok a jellegű lépések nem a nagyapámtól származtak, és ez többször s előfordult. 8 hónapig éltünk vele, mert az előző lakásunkat sikerült eladnunk, hogy nagyihoz költözzünk, mert már gondozásra szorult.


Nagyim egész élete csak kínszenvedés volt, a szó szoros értelmében, ezért tartok a lelkétől egy picit, de remélem igazad lesz

2015. febr. 8. 07:38
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
MILYEN ÁTJÁRÓ? MILYEN ASZTRÁL? MILYEN ELMEBETGSSÉGEK EZEK????
2015. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most este meg azt mondja anya, hogy az ágya melletti ásványvizes flakon megroppant egy-két pillanatra aztán abbahagyta. De nekem egész este rossz érzésem volt, most is. Nem érzem itthon jól magam, de ilyen rossz értelemben... Lehet tényleg csak be beszélem magamnak, anyukám meg csak hallucinált kkor hajnalban, hiszen nem rég történt ez a haláleset.
2015. febr. 8. 19:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom... más nem történt még eddig, remélem nem is fog, mert tőlem sem kell nagyobb félős ember.
2015. febr. 8. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!