Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a maláj gép...

Lehetséges, hogy a maláj gép véletlenül belerepült egy lyukba a tér-idő kontinumon és másik dimenzióba kerültek át, szerintetek is ez a legésszerűbb magyarázat?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
aha.igen.de inkább egyél egy snickerst.
2014. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És az hogy lezuhant, mert eltérítették, meg sem fordult a fejedben?
2014. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kérdésben lévő összes szó pontos jelentését ismered?
2014. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl lépte az 55mph-t, bekapcsolt a fluxus kondenzátor, és nyitott 1 féreg járatot egyenesen krisztus születésének pillanatához. Sajnos a kerozin kifogyott, és még nem igen volt akkoriban olajfinomító, ígyhát egy szerencsés kényszer leszállást követően ott ragadtak. Ezt az egészet onnan tudom, hogy én is ott voltam, viszont nekem volt annyi eszem, hogy megkeressem a dokinak az ük ük ük ük ük ük nagyapját, majd a repülőről leszedtük a fluxus kondenzátort, rátelepítettük egy fából készült siklórepülőre (ekkor sajnos majdnem elégettek máglyán minket, mondván boszorkányságot művelünk), majd ezt felvittük a grand canyon tetejére, ahonnan elindítva a sikló pályán elértem az 55 mérföldes sebességet, és újra itt vagyok. Most küzdök a MiB-el, hogy nehogy elhallgattassanak, úgyhogy most többet nem is beszélek, mert már kezdenek lenyomozni, és csak 1 sima proxyról nyomom, szóval lassan itt lesznek... CSŐ
2014. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Közben vissza mentem érte, kell valakinek?

[link]

2014. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tudod milyen volna a legvalószínübb érkezési pont egy természet kreálta féreglyukon át, ha feltételezzük, hogy egyben jut ki a túloldalon, s nem bezúzva?


a legvalószínübb cél: csillagközi tér. Nem egészséges környezet az ember számára.

2014. márc. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legésszerűbb, hogyne.
2014. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de a gép a Földön van valahol csak az azon tartozkodó emberek elméje léphetett másik dimenzióba, amiböl valószinüleg katasztrófa lett, az embereket azóta sem találják szoval nyugodjanak békében ha ugy alakult..
2014. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!