Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Amikor egyik rokonom meghalt...

Amikor egyik rokonom meghalt (távol tőlünk), az ebédlőben elpattant a körte, a búra pedig megrepedt. Nos ez összefügg a rokonom halálával, vagy van rá tudományos magyarázat?

Figyelt kérdés
azt nem tudom hogy pont akkor, abban a pillanatban történt-e amikor a rokonom meghalt, a nagymamám azt mondta, hogy hazatért a lelke. Nos erre várnék valami magyarázatot...

2014. júl. 18. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen ez így van. Én hiszek benne.

Mikor apum meghalt, aznap megállt az orám amit tőle kaptam. Delutan vettem észre hogy reggel 9 után megállt. Másnap mikor mentünk a kórházba intézkedni az első dolgom az volt hogy megnézzem a pontos halál idejét, ami 9:13 perc volt. Ezt soha nem fogom elfelejteni. :(

És a mamám is "visszajött" mikor meghalt, ugyhogy tuti van ilyen.

2014. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Erre csak annyit mondok, hogy kísértetiesen sok ilyen eset van :D
2014. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet újdonságot mondok neked, de a villanykörték ki szoktak égni. Az, hogy hasonló időpontban, mint a haláleset.. véletlen.
2014. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Rokonoméknál is anno pont ugyanez az eset volt a villanykörtével, meg meghalt emberrel. Mondom: kísértetiesen sok hasonló helyzet van, meg tudok még kettőt. Szóval nem kell egyből elvetni a lehetőségét mert nem érted. Tudomány még nem cáfolt rá.
2014. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
oké, lehet hogy csak a villanykörte égett ki, de lehet hogy a lelke tér vissza - ezt amúgy kutatják tudományos körökben? mert még magyarázatot nem hallottam róla...
2014. júl. 18. 15:44
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, van rá tudományos magyarázat: véletlen egybeesés.


Anyag- vagy gyártási hibás körte/búra, rövidzár, túláram, hőfeszültség vagy bármi. Nincs okod bármilyen kapcsolatot keresni a két esemény között.

2014. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egszer gondoltam: Legyen már nekem is üveg vízkancsóm. Vettem. Álltában széttört. Másikat vettem. az is úgy járt.

Szóltem a bóltban.Mondták: "Nálunk is úgy van,a raktárban egymás után durrognak."

Másik eset:Képzeld a kis óvodás meglepődését:(rég tört.) Asztalhoz vitt két poharat. Az egyik a kezében durrant el.

Oka az anyagban lévő feszültség.

Tény: Életünkbenminden összefüg mindennel. Mégse kell minden ritka esetben ezoterikus esetet belemagyarázni.

2014. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
értem én hogy lehet véletlen, na de akkor is, ha épp akkor hal meg valaki? mert addig nem durrant el az a körte (szétrobbant szabályosan), 10 éve nem durrant el, csak épp most, halálesetkor, azért az elgondolkodtató...
2014. júl. 18. 19:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha elgondolkodtató is, akkor is oda lyukadsz ki, hogy nincs értelme véletlennél többet feltételezni.
2014. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha minden ember halála után eldurranna egy körte, akkor jó sok izzót kéne cserélni.
2014. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!