Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudnátok egy kis felvilágosítá...

Tudnátok egy kis felvilágosítást adni?

Figyelt kérdés
Alapvetően eléggé szkeptikus vagyok, de meg kell mondjam, hogy a véletlenekbe sose hittem. A napokban eléggé sok minden történ, és szintén a napokban találtam egy sasfejes gyűrűt ami édekes modon pont a mutatóujjamra jó. Ennek a "véletlennnek" ti miylen jelentést tulajdonítanátok ? (a történéseket szándékosan nem írtam le)

2015. márc. 1. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a helyzet, hogy ebben semmi paranormális nincsen, csak egyszerüen találtál egy gyürüt az uton (vagy mittudomén), és jo a mutato ujjadra. Én is találtam nyakláncot, de nem tulajdonitottam a megtalálásának nagyobb jelentőséget. Biztos leszakadt, vagy valaki kihuzta a zsebéből, vagy egy részeg hagyta el az éjjel, hazafele tartva :))))))))) De ha már irtad volna, hogy azután szerencsétlen vagy, vagy éppen szerencsés, vagy mindig fáj a fejed-lábad-veséd-hátad stb... az már más dolog. Érdekes modon, pont a mutato ujjadra jo. A gyürü csak a gyürüsre valo? lehet egy vastagabb ujju gyereké volt, akinek e gyürüs olyan vastag, mi a tiéd a mutato :D Találtál egy gyürüt,ennyi :D
2015. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon árolkodó hogy ki melyik ujján hordja a gyűrűt amúgy ezt én is tudom, csak fordítva is van e jelentőssége, ha úgymond nem te választasz az gyűrűt hanem gyűrű választ téged. itthoni cuccok közt találtam és tippem sincs kié letett ez is egy érdekes dolog, de senki se tudja plusz tán az állat fej rajta mint "temállat" szinte egyetlen dolog amibe "hiszek" és kiváncsi vagyok hogy ki hogy értékeli ezt a dolgot, vagy csak én vagyok nagyon a történések miatt elvakulva és pont ezért nem írom le a történéseket sem azt hogy jó e vagy rossz
2015. márc. 1. 20:11
 3/11 anonim válasza:
találtál egy gyűrűt, odáig oké. de mi van ha valaki előtte éppen a nemes szervére húzta rá? nagyon kevés rá az esély de mégis valószínű.
2015. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az a lényeg, hogy te vagy a mindenség kiválasztottja, és titokban mindenki téged figyel. (valójában az van, hogy serdülő vagy, de majd kinövöd)
2015. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Ezentúl te vagy a Gyűrűk Ura. Ez nagy megtiszteltetés. Számithatsz rá, hogy az elkövetkező napokban meg fog látogatni egy Gandalf nevü fickó.
2015. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Vagy Hagrid.
2015. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszer én is találtam a cuccaim között egy Immortal-os polot. Nem az enyém, de fogalmam sincs, hogy került hozzám...
2015. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 openyoureye ***** válasza:
Ha nem a tiéd miért vetted el? Egyébként is miért turkálsz mások holmija közt? Na várjá csak minnyá felhívome apádat!
2015. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem más cuccai, hanem a saját cucaim között találtam. Fogalmam sincs hogy kié és hogy, hogy került oda. Ami apukámat illeti, felhivhatod, de ugy leeszi az egységedet mint a macskát sz@rni, ugyanis román szám :)))))))
2015. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 openyoureye ***** válasza:
Ez mennyire kínos mikor felteszel egy kérdést majd átjelentkezve válaszolsz magadnak majd elfeljetesz visszajelentkezni mielőtt ismét a kérdezőként vàlaszolnál... :/
2015. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!