Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy kis felvilágosítást/segíts...

Egy kis felvilágosítást/segítséget tud adni nekem valaki továbbtanulással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Továbbtanulási tanácsadóhoz csak hónapok múlva tudnék elmenni ( sokan mennek most és nincs hely ), viszont nekem egy kis segítség kellene. Erre az évre ( 11.-es vagyok ) felvettem a biosz emelt/fakultáció mellé a kémiát is, mert úgy gondoltam majd évközben átgondolom mihez is szeretnék kezdeni magammal, nem árthat meg. Mindenképpen biosz irányába szeretnék menni a kémiát igazából azért vettem fel mert sokan mondták hogy sok helyen az is szükséges a biosz mellett. A baj az hogy eléggé kemény a kémia, sokat kell rá tanulni nem is szeretem és nehezen tudok bioszra is tanulni mellette, ezért most azon gondolkozom hogy leadom és akkor több időm lenne a bioszra ami igazán érdekel. El tudná nekem mondani vki aki otthon van a szakokban hogy mihez szükséges a kémia is, mihez elég a biosz? Vagy ha a kémia kell akkor is mindenképp kell most emelten tanulnom? egyáltalán nem tudom hogy működnek ezek, még azt sem tudom az érettségi hogy zajlik....

2015. jan. 6. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj, az a helyzet hogy elég neked arra koncentrálni amit érettségin csinálni szeretnél. Magyarul ne a középsulis éveid alatt aggódj azon hogy egyetemen mi lesz, mert ha bioszos helyre mész, ott úgyis megtanítanak majd annyi kémiát ami az adott területhez kell. Mert ugye bioszos szakmákhoz tényleg majdnem mindig kell kémia, de úgyis csak azokat tanuljátok majd amik számotokra fontosak és a nulláról lesz felépítve. Esetleg ha egy kis előnyhöz szeretnél jutni, akkor olvasgass kémiakönyvet de nem hiszem hogy megéri két faktot tolni párhuzamosan emiatt. Arra figyelj most hogy bioszból csinálj egy jó emeltet.
2015. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!