Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valakire erősen koncentrálo...

Ha valakire erősen koncentrálok, annak eszébe fogok jutni, szintén gondolni fog rám? Legyen bármilyen távol, és mégha hosszú évtizedek óta nem vagyunk kontaktban?

Figyelt kérdés
Idióták, szkeptikusok, trollok, feltűnés mániás grafománok KÍMÉLJENEK!
2015. márc. 30. 23:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

Én melyik vagyok?

Tudod mit jelent a szkeptikus?

A válasz amúgy nem.

2015. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a szó jelentésével. Szép estét!
2015. márc. 30. 23:44
 3/20 bollocks ***** válasza:
59%
Ismét egy értelmetlen kérdező... Akik azt mondják, hogy nem fog rád gondolni, akkor kussoljanak, akik meg azt, hogy igen, azt elfogadod. Akkor mégis mi értelme volt feltenni a kérdést?!
2015. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
48%

:)))


Ragad a xar, hiába kímélnéd magad sajna :((

2015. márc. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

"Idióták kíméljenek!" Nehéz lehet magaddal együttélned.


Nem fogsz az eszébe jutni, még ha pontosan tudná, hogy gondolsz rá, és nagyon figyelne, akkor is minimális az esélye, hogy észrevenné. Írj neki levelet, vagy e-mailt.

2015. márc. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Ozmium42 ***** válasza:
65%

Eldöntendő kérdés, nemmel nem lehet válaszolni, hát akkor kizárásos alapon igen ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Amúgy nem.

2015. márc. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

"érkezett még egy okos az e-mailjével"


Én fel merem vállalni, hogy okkultizmussal foglalkozom, de ha valakit el akarok érni, akkor írok neki, vagy felhívom bameg.

2015. márc. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szépen beszéljél!!! vagy az "okkultistáknak" (LOL) ilyen mocskos a szájuk?!
2015. márc. 31. 00:55
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, egy troll ne kérje, hogy trollok ne írjanak.
2015. márc. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
37%
Szia!Csak most olvasom a kérdésed,este bealudtam,mindegy ez nem ide tartozik,bocs.Kérdésedre válaszolva:szerintem igenis érzi valaki,ha gondolsz rá.Nekem nem telik úgy el hét,hogy ne történne ilyen furcsa jelenség.Igenis létezik telepátia,attól,ha valamiben nem hiszik valaki,még van!Próbálkozz,kísérletezz!Gondolj valakire erősen akivel régen találkoztál,beszéltél,figyeld meg,hogy vagy össze fogtok futni,vagy fel fog hívni.A szkeptikusokat meg sza.. le! Legyen szép napod!
2015. márc. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!