Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mit kell tennem?

Ilyen esetben mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 éve vettünk egy régi parasztházat, amit szép lassan újítunk fel. Beköltözés után kb 2 hónapra inden éjszaka elkezdtem hallani a padlásról fura puffanásszerű hangokat, aztán az befejeződött. Viszont most meg minden éjjel olyan mintha futkozna valaki a padláson. A férjem éjjelente nincs itthon tehát egyedül vagyok. Viszont tegnap itt aludt az anyósom és ő is hallotta. Emeri léptek (futás) . Mi a franc lehet ez? Kellene félnem? Azt ne írjátok hogy menjek fel, mert nem fogok :)

Negatív, provokáló kommentelők ne írjanak. Köszi ha tud valaki tippet adni :)


2015. ápr. 4. 09:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van, annyi különbséggel, hogy nagyrészt éjszaka, de néha nappal is hallom. Csak akkor, ha egyedül vagyok. Nem vagyok ijedős, de azért felmenni nem akarok... Nálunk elvileg van egérriasztó
2015. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Megvan mi volt az :) Cicák futkostak!!! :)
2015. ápr. 24. 21:12
 23/23 anonim válasza:
Na látod...:-) mit kell úgy ráparázni.Szkeptikusnak kell lenni és nem beképzelni hogy természetfeletti dolgok járkálhqtnak ott :-)
2015. ápr. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!