Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Már egy hete étvágytalan...

Már egy hete étvágytalan vagyok. Egy szelet kenyere még megbírok enni, de, ha 2t eszek, akkor egész éjszaka szenvedhetek. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
3 kgt fogytam 1 hét alatt.. 2 szelet kenyér után hányingerem van, de nem kell hánynom.. Ma csak fél hamburgert, 1szelet kenyeret tejjel és egy tál krumplilevest ettem.. Ez reális még? Mitől lehet ez? Forduljak orvoshoz?

2015. ápr. 21. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem pont, hogy az a bajod, hogy éhes vagy. Amikor éhes vagyok nagyon hányingerem van. Ha eszem akkor elősször még rossz, ha már egy tál pl bolognait megettem, akkor a jó szintre lépek, ha még egyet akkor már tele vagyok, ha még egyet akkor már annyit ettem, hogy újra hányingerem lesz. De neked az éhségtől van hányingered, de ilyenkor nekem sincs étvágyam nyilván, ha legalábbis ilyen súlyos. Hogyha mellette ki van száradva a szád, torkod akkor végképp nincs étvágyad. Egyed a kedvenc főételedet, amíg jól nem laksz. Ha ahhoz nincs étvágyad akkor. . . hát nem tudom mi van, na mindegy. Kenyérre nekem se lenne étvágyam. Canellónira igen. De ha nem így van és már ha eszel hányingered van menny el orvoshoz. De bárhogy is van egyél normális adagokat, hogy helyre álljon a gyomrod.
2015. ápr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!