Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is szoktak ilyen megérzéseitek lenni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit csináljak.

2 és fél éve vagyok a barátommal. A külső hatásokra nagyon érzékeny vagyok, és egy csomó mindent megérzek.

pl. a barátom majdnem megcsalt, és engem szekált, hogy ne legyek féltékeny, meg rosszul esik neki, hogy bizalmatlan vagyok, a megérzésem mégis bejött.

Egy csomószor van az, hogy hiába kedves velem a barátom, érzem, hogy valami nem stimmel közöttünk, és ilyenkor folyton hisztis vagyok vele. AMikor minden rendben akkor jól érzem magam és énsem hisztizem.

Sajnos most megint az van, hogy érzem, hogy valami nem jó, hiába mondja, hogy szeret, nem érzem rajta, és nem érti, mi a bajom.

Egyszerűen ki akarom kapcsolni ezt a megérzéses dolgot. Próbálok nem rá gondolni, de akkoris jön.

Régen egy csomószor volt, hogy a barátom nem jött fel este chatre(ált. minden nap beszéltünk)? és mindig megéreztem, hogy mikor nem fog feljönni.

Elegem van ezekből, mert így magamnak okozok egy csomó rossz percet, de sokszor van, hogy bevillan, hogy ez meg ez fog történni, meg érzem, és beválik. Hogyan lehet ezt kikapcsolni?

Egyszer már szakítottunk, azt is megéreztem, és a többiek is meglepődtek ezen. ELegem van ebből..


2014. júl. 27. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, de!

Nekem van egy fura érzékem: sokszor felébredek éjszaka, és kivétel nélkül mindig kiderült nemsokkal később, hogy átvertek.

2014. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem sose volt, az emberek szándékát, hozzáállását tudom kiszúrni, akkor is, ha mást mutatnak.

Ha valaki rossz szándékú, akkor kellemetlen, hideg érzés kúszik a gyomromba. Ez azt hiszem, félelemhez társítható tünet, azaz valószínű fenyegetve érzem magam.

Ha valaki egy picit gógyis, és úgy van ártó szándéka, akkor nagyon-nagyon enyhe hányinger fog el.

2014. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért kapcsolnád ki, az is lehet hogy az agyad folyamatosan információkat akarna közölni veled amiket te az öntudatod "birtokában" nem vettél észre. Szimplán fontold meg a megérzéseidet, ha nem is igazak, legalább egy új álláspont alapján figyeled meg a helyzetet amibe vagy, abból még rossz dolog nem sült ki soha.


És nem nekem nincsenek megérzéseim, HA igaz a myers-briggs cucc akkor az ellentéte vagyok, érzékelő fajta ember.


És ha azt hinnéd hogy humbug amiről beszélek, az agy képes olyanokra is hogy vak ember reagál olyan érzelmekre amik más arcán megjelenik, DE ő mivel vak nem láthatja, mégis megkapja az infót mint benyomást a másik emberről.

A tudat érdekes dolog.

2014. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hasznosak egytől-egyig!

Első válaszoló, kifejtenéd bővebben? Mármint, akkor ez a felébredés jelzi hogy átfognak verni?

2. válaszoló, hogyan szoktad ezeket "kezelni"? Ilyenkor mit csinálsz?

3. válaszoló: próbálok odafigyelni ezekre, meg megfontolni, de sajnos sokszor már az egész napomat tönkreteszik. Én tudom, hogy értékes ez a dolog, és a tudat is, viszont van, hogy ugye mondjuk a szakítást megéreztem, akkor napokig nagyon rosszul voltam, és tudtam, hogy bekövetkezik, és hiába gondolkodtam, egész nap rosszul éreztem magamat, alig tudtam aludni.

Szintúgy, amikor a megcsaláshoz hasonló dolo volt, pániktüneteket produkáltam, aztán amióta kiderült, egyszer se volt pániktünetem.

Ezek egyre aggasztóbbak, mert kimerül a szervezetem. :D

2014. júl. 27. 21:56
 5/6 anonim válasza:
sztem örülj neki, hogy vannak ilyen megérzéseid. ez ajándék. tanuld meg kezelni, pl. hogy ne pánikolj, ha valami rosszat érzel, hanem próbálj a bekövetkezés ellen esetleg tenni. amúgy, ha ilyen a párkapcsolatod, én a helyedben elgondolkoznék azon, hogy tuti ilyen pasit akarok-e, nem padig egy olyat, aki mellett nem kell folyton aggódnom, mert pl. harmonikus és kiegyensúlyozott a kapcsolatunk.
2014. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon jók a megérzéseim, ami rosszabb, hogy sok dolgot megálmodok. Be is jön. Nálam érdekes, de elég egy tekintet. Sok mindent észreveszek. Pl közömbös vki, de a szemébe mégis észrevettem, hogy szeret. Volt aki került, zavarban volt körülöttem, látszott rajta tetszek neki. Vagy mikor ki akartak használni is megéreztem, illetve a szemein is látszott.

Írhatsz privit is ha gondolod! :)

2014. júl. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!