Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az normalis, ha almodni...

Az normalis, ha almodni akarok, almodok is?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete tudtam meg, hogy mi az a tudatos almodas, es el is kezdtem ilyenekröl olvasni. Gyerekkoromb max.2- szer sikerült, mikor meg nem is tudtam hogy hivjak ezt, es hogy rajövök az almomban, hogy almodok max.3-szor volt, szinten gyerekkent. Na el is kezdtem az olvasottakat kiprobalni, mert tudtam, hogy nekem sikerülhet, de hiaba az olvasottak nem valtak be. Kesöbb a sajat szavaimmal este mondtam/gondoltam, hogy almodni fogok, es sikerült is, ezzel a modszerrel mindig. Ez normalis? Tovabba hamarosan elkezdem a valosag teszteket, nektek melyik valt be?

2015. máj. 23. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod is álmodol. Normális.
2015. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az ember nem mindig almodik. Hiaba mondjak sokan, en megsem hiszem. Az almaimra, es az eletben is eleg sok mindenre jol emlekszek igy valoszinuleg ezekre is emlekeznék.
2015. máj. 23. 21:11
 3/4 Legoman ***** válasza:

Mint minden ember, senki sem egyforma.

Nálam is volt már olyan, hogy nem egy leírt szöveg segített, hanem egy saját módszer. :)

2015. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Jo tudni, hogy nem vagyok egyedül.
2015. máj. 24. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!