Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Energiavámpír! Mi az a energia...

Energiavámpír! Mi az a energia vámpír?

Figyelt kérdés
Mivel táplálkozik , energiával? Milyen típusúval? Az emberek állatok élererejét/chijét/chakraáját szívja le? Normális válaszokat kérek csak energiavámpírok vagy azokkal kapcsolatban tapasztalatokat szerzett személyek írjanak.

2015. jún. 13. 20:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Azért ne okozzuk egy sima fárasztó nap után a másikat. Én egyszer tapasztaltam, hogy lehuzott energetikailag valaki. Ő a 90 éves haldokló nagynéném volt. Megfogta a karom.. utána 40 fok melegben, nyár volt, 1 óráig vacogtam, fáztam......... Neki tényleg szüksége lehetett az energiára...... A hétköznapi életben egy időjárási front miatt is lehetsz fáradtabb.
2015. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Kedves mélyen tisztelt kérdező! Neked az is spirituális orgazmus ha a cirkuszban elefánt trombitál már racionális választ írtak az energiavámpír hasonló az IQ-fighterhez...
2015. jún. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Vannak energiavámpírok akik tudatalatt nyomják, általában panaszkodás közben szívják az energiádat. El kell őket küldeni ha panaszkodnak, mond meg neki, h nem vagy rá kíváncsi, ne panaszkodjon neked. Általában a köldökcsakra diszfunkcionalitásából ered. Jógával, sporttal, több alvással, pszichoterápiával, stb. gyógyítható.


Illetve vannak feketemágusok akik tudatosan csinálják, függetlenül attól, hogy milyen a köldökcsakrájuk és mennyi energiájuk lenne alapból. :)

2015. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

2-es és 3-as megválaszolta a kérdést. Fárasztó, lehúzó, negatív embert jelent.


Az "energiavámpír" kifejezés teljesen felesleges és misztifikáló. Nem "szívnak el" semmiféle energiát, és még kevésbé használják fel azt.

2015. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Göndör Bea válasza:
100%
Energia vámpír---> Dementorok!! :D
2015. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Energia555 válasza:
100%
kíváncsi lennék hogy valaki tudja e hogyan lehet ez ellen védekezni?hogy ne szívják le energiáját az embert munka helyen,közösségben stb. ?
2015. aug. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Legoman ***** válasza:
63%
Vannak védelmek, amiket feltudsz magadra tenni. Direkt ilyen ellen, hogy az embert ne érjék negatív hatások.
2015. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Én nem szeretek így hívni embereket, ha pl. valaki szokott panaszkodni, mert szabad, emiatt nem ítélem el, hanem bíztatom, addig amíg jobban lesz, nekem nem kerül semmibe.

De azokat tartom igazán annak, akik olyan kapcsolatokat alakítanak ki, ahol nem figyelnek a másik emberre, csak elvárják a figyelmet, a törődést, vagy támogatást, miközben talán soha semmit nem adnak vissza, ráadásul hálátlanságot éreztetnek.

2015. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!